Žēl lācenītes Mades 
 0

No Līgatnes dabas parka izbēgušo lāceni Madi vakar drošības apsvērumu dēļ nācies nošaut, taču daži mūsu lasītāji ar to nespēj samierināties.


 

 

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Edvīns Sproģis Madonas novadā: “Latvijā sēru diena, jo nošauta lācenīte Made. Vai tad nevarēja iemidzināt? Tā likvidēt vienkārši ir noziegums, jo lāči ir aizsargājami dzīvnieki. Vai tas ir kāds brīnums, ka izlauzās no sapuvuša aizsprosta? Tas ir noziegums, ka nošāva lāci.”

Ariadnaja Staprāne Rīgā: “Mana pieredze ir tāda, ka lāči nemaz nav tik agresīvi. Savulaik, kad dzīvojām Jaunbērzē, meža ielokā, mums ap māju staigāja lācene. Reiz kādu vakaru biju aizgājusi pie kaimiņiem pēc piena un atpakaļ bija jānāk gar lielu meliorācijas grāvi. Dzirdēju, ka man kāds uzrūc. Skatos, pāri grāvim lācene atnākusi padzerties. Tomēr nekas slikts nenotika, gāju mierīgi tālāk.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Fricis Baumanis Kuldīgā: “Lācītei Madei vajadzēja uztaisīt noķeramo būdu – automašīnas furgonu, kurā ielikt rāmīti ar medu. Lācis pat desmit kilometru attālumā var sajust medus smaržu un dotos uz furgonu, kur iekļūtu pa speciāli uztaisītu laipu. Brīdī, kad lācis aiztiek medu, durvīm vajadzētu aizkrist ciet. Tad lāci nevajadzētu šaut nost.”

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.