Foto: AFP/Scanpix/LETA
Foto: AFP/Scanpix/LETA
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Zelenskis: Donbass būs ukraiņu zeme 0

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis piektdienas vakarā savā videouzrunā uzsvēra, ka Krievijas karaspēka pagaidām okupētais Donbass atkal būs ukraiņu zeme.

Reklāma
Reklāma
“Satraucošas ziņas, drīz tas sāks ietekmēt arī Latviju…” Sārts publicē potenciālo “darbības plānu”
“Vīruss izplatās kā ugunsgrēks!” Britos pieaug bailes par savu veselību
Kokteilis
Dažas no zīmēm sagaida burtiski kosmisks sprādziens it visā. Horoskops nedēļai
Lasīt citas ziņas

“Ja okupanti domā, ka Limana un Severodonecka būs viņu [pilsētas], tad viņi kļūdās. Donbass būs ukraiņu [zeme]. Tāpēc, ka tie esam mēs, tā ir mūsu būtība. Un, pat ja Krievija tur visur atnesīs postījumus un ciešanas, mēs tik un tā atjaunosim katru pilsētu un katru pašvaldību. Tur nav un nebūs nekādas reālas alternatīvas mūsu ukraiņu karogiem,” uzsvēra prezidents.

Zelenskis savā videouzrunā arī paziņoja, ka situācija Donbasā ir ļoti smaga. “Okupanti mēģina kaut vai 100 kara dienās sasniegt tos mērķus, kurus cerēja realizēt jau pirmajās dienās pēc 24.februāra. Tāpēc viņi ir koncentrējuši Donbasā artilērijas maksimumu, rezervju maksimumu. Tur ir gan raķešu triecieni, gan aviācija – viss,” sacīja Zelenskis.

SAISTĪTIE RAKSTI