Latvijas 3×3 izlases līderi Kārlis Lasmanis (pa kreisi) un Nauris Miezis.
Latvijas 3×3 izlases līderi Kārlis Lasmanis (pa kreisi) un Nauris Miezis.
Foto: FIBA

Olimpiskie čempioni 3×3 basketbolā atkal uzvar 0

Pievieno LA.LV

Gints Narogs,”Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
Esi vērīgs! Rīt, 18. aprīlī, četri zodiaka zīmju pārstāvji saņems īpašas zīmes no Visuma
VIDEO. “Tas ir pilnīgā d*rsā!” Tulks pēc Zelenska preses konferences aizmirst izslēgt mikrofonu
Kokteilis
Tās prot turēt mēli aiz zobiem – šīm trim zodiaka zīmēm var uzticēt pat visintīmākos noslēpumus
Lasīt citas ziņas

Olimpiskie čempioni 3×3 basketbolā, pirmo reizi kopš Tokijas Olimpiādes atkal spēlējot kopā, izcīnīja uzvaru Abū Dabī notikušajā Pasaules tūres “Masters” turnīrā.

Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš sacīktes aizvadīja bez zaudējumiem. Grupā uzvarēta Mongolijas (21:16), Saūda Arābijas (20:19) komandas, ceturtdaļfinālā pieveikta Nīderlandes “Amsterdam” (16:12), pusfinālā Beļģijas “Antwerp” (21:12), bet finālā Serbijas “Ub” (21:18), kas komandu rangā ir pirmajā vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA
3x3 basketbola izlase ar faniem "Ghetto Games"

Krūmiņam, kurš Tokijas olimpisko spēļu finālā guva kājas traumu, šis bija otrais turnīrs pēc atgriešanās, bet pirmajā (Krievijas pilsētā Permā) nepiedalījās Miezis, līdz ar to zelta kvarteta pilnīga kopā sanākšana atkal vainagojusies ar uzvaru.

Novembrī mūsējie startēs Pasaules tūres turnīrā Meksikā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.