Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Ilustratīvs attēls. Foto-LETA/AFP

Zemnieku saimniecībās nozagti 26 traktori 1

Pievieno LA.LV

Pagājušā gadā Latvijā samazinājies automašīnu zādzību skaits, bet zagļu iecienītākās markas bija “BMW”, “Volkswagen”, “Audi” un “Toyota”, liecina Valsts policijas (VP) informācija, kuru Iekšlietu ministrija sniedza Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai.

Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 34
Kokteilis
“Jau gadu viņš man ir līdzās katru dienu” – Modris Konovalovs aizkustinošā ierakstā pastāsta par dzīvi kopā ar Alekseju Stepanovu
Kokteilis
9 “nevainīgi” bērnības ieradumi, kas patiesībā bija maģiski rituāli: tikai tu to nenojauti…
Lasīt citas ziņas

Pērn Latvijā reģistrētas 797 automašīnu zādzības, kas ir par 45 zādzībām mazāk nekā gadu iepriekš.

259 nozagtās automašīnas ražotas laikā no 2009. līdz 2018.gadam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat pērn reģistrēti arī 26 traktortehnikas zādzību gadījumi.

VP priekšnieks Ints Ķuzis Saeimas komisiju informēja, ka pērn pārtraukta sešu starptautisko mobilo noziedzīgo grupu darbība. Policija aizturējusi 15 šo grupu dalībniekus, no kuriem 14 ir ārvalstnieki – pārsvarā Lietuvas pilsoņi.

Kā norādīja Ķuzis, tad pamatā šīs grupas nodarbojušās ar automašīnu un traktortehnikas zādzībām, akcīzes preču nelikumīgu apriti un narkotiku realizāciju.

Ķuzis arī pastāstīja, ka pēdējā laikā policija saņemot iesniegumus no zemniekiem, kuri internetā samaksājuši naudu par traktortehnikas iegādei, taču tehnika nav piegādāta.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.