Foto: Shutterstock

Ziema pat nedomā atkāpties! Pirmdien gaidāmi lieli mīnusi 11

Pirmdien Latvijā izklīdīs mākoņi un spīdēs saule, prognozē sinoptiķi. Pūtīs lēns ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Naktī vietām vēl nedaudz snigs.

Kokteilis
Slapjš uzvalkā, bailes no Porziņģa un brauciens uz krematoriju – Raimonda Paula joku izlase, kas sasmīdina līdz asarām 1
Ja tavs vārds sākas ar vienu no šiem pieciem burtiem, tev ir paveicies
Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc prāta spējām: pirmo vietu aizņem Dvīņi, bet pēdējo…
Lasīt citas ziņas

Gaisa temperatūra no rīta pazemināsies līdz -11..-17 grādiem, bet vietām piekrastē un arī tur, kur saglabāsies mākoņi, temperatūra būs -4..-9 grādi. Aukstākais rīts gaidāms Vidzemē.

Maksimālā gaisa temperatūra pēcpusdienā gaidāma no +3 grādiem Kurzemē līdz -4 grādiem Latgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā jaunā nedēļa sāksies ar sausu un saulainu laiku, pūtīs lēns ziemeļu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra būs -5 grādi naktī un nulle grādu pēcpusdienā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.