Foto – Fotolia.com

Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 27

Ūdrs

Canadian river otter. Sort : Lutra canadensis
Foto – Fotolia.com
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 9
1 diena
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Ja sektantu ideoloģija attīstīsies sekmīgi, latviešu valsti var klapēt ciet.” Saruna ar politisko notikumu vērotāju Mārci Bendiku 57
22 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 116
9 stundas
Lasīt citas ziņas

20.01. -18.02.
Ūdrs ir savdabīgs un neparasts, tāpēc to ir grūti izprast. Pastāv uzskats, ka viņa netradicionālā pieeja lietām kavē darbu izpildi. Šāds uzskats ir nepareizs: lai gan viņš izmanto netradicionālas metodes, tās vienmēr ir efektīvas. Ūdram ir neordinārs veids, kā skatīties uz lietām, kā arī viņam ir spilgta iztēle. Šis zodiaka dzīvnieks ir inteliģents, un tas ļauj iegūt pārsvaru pār citiem. Intuīcija un dabīgas rūpes padara to par labu draugu. Labos apstākļos Ūdrs ir jūtīgs, simpātisks, drosmīgs un godīgs. Ja viņiem tiek dota brīva vaļa, Ūdri var kļūt negodīgi, dumpīgi un noslēgti.

Vilks

Foto – Shutterstock
CITI ŠOBRĪD LASA

19.02. -20.03.
Emocionālais un kaislīgais Vilks ir mīļākais gan fiziskā, gan filozofiskā šī vārda nozīmē. Šis zodiaka dzīvnieks saprot, ka viss, kas cilvēkam ir vajadzīgs, ir mīlestība – gan saņemot, gan dodot. Dzīvnieka simbols ir mazliet pretrunīgs. Vilkam ir nepieciešama brīvība, tomēr tas ir diezgan maigs un līdzjūtīgs – no šejienes priekšstats par “vientuļo vilku”. Atbilstošā vidē Vilks ir kaislīgs, dāsns, neizsakāmi sirsnīgs un maigs. Sliktākos apstākļos viņš var kļūt nepraktisks, nepaklausīgs, uzmācīgs un atriebīgs.

Piekūns

Foto – Fotolia.com

21.03. – 19.04.
Dzimis līderis, sarežģītā situācijā piekūns vienmēr varēs sniegt padomu. Tas nekad lieki netērē laiku, kaļ dzelzi, kamēr tā karsta. Piekūns ir izturīgs un vienmēr uzņemas iniciatīvu, viņš ir piemērota personība projektu veidošanā un komandas sporta veidos. Reizēm Piekūns var kļūt iedomīgs, bet viņa viedoklis parasti ir pareizs, tāpēc neliela augstprātība ir saprotama un piedodama. Atbilstošā vidē Piekūns ir kaislīgs un spēj attiecībās saglabāt uguntiņu, turklāt viņam netrūkst līdzjūtības. Sliktākā vidē viņš kļūst rupjš, neiecietīgs, nepacietīgs un pārāk jūtīgs.

Bebrs

Foto – Shutterstock.com

20.04. -20.05.
Uzņemties atbildību, pielāgoties, pārvarēt – tāds ir Bebra moto. Galvenokārt biznesā izpaužas Bebra spēja darboties ar maksimālu efektivitāti un pašpārliecinātību. Stratēģiskās un viltīgās Bebra spējas ir vērā ņemams spēks gan biznesā, gan kaujā. Ieteikts arī padomāt divreiz pirms izaicināt Bebru uz prāta spēlēm, jo tā spējas ir asas kā žilete. Viņš rīkojas pēc sava prāta, uzskatot, ka tas vienmēr ir pareizi, bet mēdz atgadīties arī nepatīkamas kļūmes. Parasti viņam ir taisnība, bet Bebram būtu nepieciešams piestrādāt pie taktiskuma. Attiecīgi labā vidē Bebrs var būt līdzjūtīgs, dāsns, izpalīdzīgs un lojāls. Sliktā vidē viņš kļūst nervozs, gļēvs, augstprātīgs un pārāk prasīgs.

Briedis

Briežu barvedis izceļas ar iespaidīgiem ragiem, kas atbilst zelta medaļas standartam. Jo īsākā laikā briedis sasniedz cēlmetāla cienīgus ragus, jo vērtīgāks un izcilāks sugas pārstāvis tas ir. 

Foto – Valdis Semjonovs

21.05. – 20.06.
Šis Ziemeļamerikas indiāņu dzīvnieks ir visu simbolu karalis. Briedis ir iedvesmojošs, dzīvīgs un attapīgs. Tas ir apveltīts ar labu humora izjūtu, viņš var sasmīdināt jebkuru. Briedim piemīt lieliska spēja izteikties, un viņš var palīdzēt sarunu biedram pilnveidoties. Šīs Brieža īpašības apvienojumā ar inteliģenci padara viņu par obligātu viesi saviesīgos pasākumos. Brieži vienmēr ir labi informēti par apkārt notiekošo. Reizēm viņi var būt narcistiski. Tomēr to parasti piedod, jo Briedis ir pieklājīgs un draudzīgs. Atbilstošā vidē Briedis ir dabīgi moža, dzirkstoša personība. Viņā mīt iedvesmojošs spēks, Briedis prot uzturēt labas attiecības. Sliktos apstākļos viņš kļūst savtīgs, kaprīzs, nepacietīgs un slinks.

Dzenis

Foto: Fotolia.com

21.06. – 21.07.
Dzenis prot klausīties, viņš ir absolūti līdzjūtīgs un saprotošs. Dzenis vienmēr būs līdzās, ja nepieciešamas atbalsts. Viņš ir brīnišķīgs draugs, vecāks un partneris. Dzenim ir tendence būt dabiski vienkāršam, atjautīgam un organizētam. Labos apstākļos dzenis ir gādīgs un ļoti romantisks. Sliktos apstākļos viņš kļūst dusmīgs, greizsirdīgs un spītīgs.

Lasis

Foto – Fotolia.com

22.07.- 21.08.
Mērķtiecīga, intuitīva un neizsakāmi radoša personība. Laša izstaroto enerģiju var pat sataustīt. Lasis ir motivējošs un uzticams, atrodoties blakus šādai personībai ir viegli pārņemt tās entuziasmu. Pēc neilga brīža visi ir uz viena viļņa ar Lasi. Dāsns, inteliģents un intuitīvs, nav jābrīnās, kāpēc viņam netrūkst draugu. Lasim piemīt vēlme izvirzīt mērķus un sasniegt tos. Atbilstošā vidē Lasis ir stabils, mierīgs un juteklisks. Sliktākā vidē var kļūt egoistisks, vulgārs un neiecietīgs pret citiem.

Lācis


22.08 – 21.09.
Pragmatisks un metodisks, lācis ir viena zvana attālumā, ja nepieciešama palīdzība. Praktiskums padara lāci par lielisku biznesa partneri. Viņš ir apdāvināts ar plašu sirdi, tieksmi uz augstsirdību. Lācis ir ļoti pacietīgs un mazliet kautrīgs. Atbilstošā vidē izstaro mīlestību un dāsnumu. Viņa pacietība un atturība padara lāci par izcilu skolotāju un pasniedzēju. Sliktā vidē viņi var būt skeptiski, slinki un vientuļi.

Krauklis

Foto – Fotolia.com

22.09 – 22.10
Ļoti entuziastisks un dabisks uzņēmējs, viņam piemīt dabīgs šarms. Krauklis izstaro vieglu enerģiju, daudzi vēršas pie Kraukļa pēc idejām vai viedokļa. Viņš ir ideālists, diplomātisks un diezgan atjautīgs. Atbilstošā vidē atbrīvots, romantisks un maigs. Turklāt Krauklis var būt pacietīgs un intuitīvs attiecībās. Sliktākā vidē viņš ir neizsakāmi prasīgs, pretrunīgs un atriebīgs.

Čūska

LETA

22.10 – 22.11.
Lielākā daļa šamaņu ir dzimuši šī dzīvnieka zīmē. Čūskas ir dabīgas visās gara izpausmēs. Par lielisku garīgo līderi Čūsku padara spēja viegli pieslēgties ezoteriskām tēmām. Čūsku ciena tās dziedniecisko spēju dēļ, un šīs zīmes pārstāvji parasti ir lieliski ārsti. Čūskas rūpes par nemateriālām lietām padara to noslēpumainu, citiem dažkārt biedējošu. Lai Čūska var būt arī noslēgta un drūma, parasti tā ir ļoti gādīga un jūtīga. Atbilstošā vidē Čūska var būt kaislīga, iedvesmojoša, asprātīga un izpalīdzīga. Sliktos apstākļos čūska kļūst grūtsirdīga, vardarbīga ar tieksmi uz neparastām garastāvokļa svārstībām.

Pūce

DZĪVES GUDRĪBA. Būt gudram ir tik viegli! Vienkārši iedomājies kaut ko stulbu un tad to nepasaki. Sems Levensons
Publicitātes foto

23.11. – 21.12.
Tā ir mainīga un nepatstāvīga kā vējš, tāpēc pūci ir grūti izprast. Silta, dabīga, atbrīvota, Pūce draudzējās ar viesiem. Šīs zīmes pārstāvji mīl piedzīvojumus un ar nekavējas iesaistīties itin visās norisēs savā apkārtnē. Tas var Pūcei arī kaitēt, jo tā mēdz būt pārgalvīga, vieglprātīga un neapdomīga. Pūces ir lieliskas mākslinieces, skolotājas un dabas aizsargātājas. Tomēr, ņemot vērā pielāgošanās spējas un daudzpusību, Pūce var izcelties jebkurā profesijā. Atbalstošā vidē Pūce ir jutīga, entuziastiska un uzmanīga klausītāja. Atstāta savā vaļā Pūce var būt pārmērīga savās vēlmēs un kareivīga.

Zoss

SAISTĪTIE RAKSTI
Greylag Goose spreading there wing
Foto – Fotolia.com

22.12. -19.01.
Ja vēlaties, lai darbi tiktu paveikti, uzticiet tos Zosij. Zoss ir neatlaidīga, ietiepīga un ambicioza. Viņa izvirza mērķus un vienmēr sasniedz tos. Zoss ir apņēmusies gūt panākumus par katru cenu, ne tāpēc, lai atstātu iespaidu uz citiem, bet lai uzveiktu savu iekšējo ienaidnieku. Zosis ir lieliskas uzņēmējdarbībā un sportā. Ja ģimene un draugi Zosi atbalsta, tā var izcelties visā, ko dara. Atbalstošā vidē Zoss ir kaislīga, asprātīga, sabiedriska un jutekliska. Atstāta savā vaļā viņa kļūst uzmācīga, kas var nākt par ļaunu pašai.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 9
1 diena
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Ja sektantu ideoloģija attīstīsies sekmīgi, latviešu valsti var klapēt ciet.” Saruna ar politisko notikumu vērotāju Mārci Bendiku 57
22 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 116
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 26
9 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 2
4 stundas
Lasīt citas ziņas
LA
LA.LV
Ziņas
“Procesā izkristalizējās tik daudz nianses, ka pat labāks variants būtu attālinātas mācības.” Direktors par šī brīža situāciju skolā 29
4 stundas
LE
LETA
Veselam
Pētījumos noskaidrots, kuras vakcīnas pret Covid-19 ir drošas grūtniecēm 15
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Piektdien gaidāms daļēji apmācies laiks
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Migranti bēg no sliktās Latvijas, bet baltkrievi viņus glābj… Deputāte par Baltkrievijas izplatītās dezinformācijas absurdumu 35
6 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Gluži kā universālais veļas pulveris izmazgā melnumus, tā “cilvēciskā kļūda” attaisno šobrīd ikvienu varas grēku
18:18
GN
Gints Narogs
Ziņas
No viena tramplīna līdz Latvijas čempionātam. “Saules Sporta klubs” Neretas iedzīvotājiem sagādā motokrosa svētkus
17:59
LA
LA.LV
Kokteilis
Pacenties šodien nepārvērtēt savas spējas un spēkus! Horoskopi 17.septembrim
17:38
LA
LA.LV
Ziņas
“Latvijai ir trūkuši veiksmes stāsti, taču netrūkst skandālu.” Eksperte par biržu, kas lielā mērā ir ekonomikas spogulis 7
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Veselības ministrs Daniels Pavļuts kļuvis par dvīņu tēti 2
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Dusmīgs par nesaņemto algu vīrietis ar ekskavatoru sadauza vairākas darba mašīnas 2
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Drosmīgs gailis un kaza izglābj vistu no vanaga nagiem 4
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Skolās zināmi “130 aktīvi perēkļi”. Ministre Lietuvā paziņo, cik skolēnu jau atrodas izolācijā 2
2 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Krāsaina, aromātiska un ļoti garšīga: ķirbja krēmzupa ar tīģergarnelēm, ingveru un konjaku 1
6 stundas
PL
Praktiskais Latvietis
Praktiski
Kur un kā utilizēt nederīgās elektroiekārtas, lai nekaitētu apkārtējai videi?
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Briedis pēc vairāk nekā gada pārtraukuma atgriezīsies ringā. Ar ko pirmā cīņa? 17
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Putina tuvāko cilvēku lokā atklāti desmitiem Covid-19 gadījumu 26
6 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Trakākais ir tas, ka šobrīd esam lielāko izaicinājumu priekšā, bet mums vairs neviens tam netic.” Cipule ir nobažījusies 107
7 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Jo ātrāk runāsim par potenciālo krīzi, jo ātrāk spēsim tai sagatavoties.” Nemiro par to, vai iedzīvotājiem jāsavelk jostas un jāgatavojas krīzei? 30
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kaspars Kambala sarīko pamatīgu skandālu, jo sieva bez viņa atļaujas nopirkusi jaunus krēslus 26
9 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
APTAUJA. Vai, jūsuprāt, nevakcinētajiem vajadzētu lielākus ierobežojumus? 116
9 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Liepiņa: Cilvēkus mulsina, ka iepriekš saka, ka 3. potei nav pamatotu pētījumu, pēc tam politiķi saka, ka jāvakcinējas 37
8 stundas
AK
Aija Kaukule
Ziņas
Bliezt ar lielgabalu, nevis pašaudīties. Intervija ar režisori un Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu 11
11 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Mūžībā devies latviešu leģendārais animators un kinorežisors Ansis Bērziņš
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. “SpaceX” pirmoreiz nosūta Zemes orbītā pilnīgi civilu apkalpi 13
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Britu mediji: prinča Viljama sieva Keita Midltone ir ceturtā bērniņa gaidībās? 1
9 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Nesaprotamās vīnogas – vienos ķekaros ogas jau ēdamas, bet citos – zaļas un skābas? Skaidro vīnogu audzētājs
6 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Elpu aizraujošs skats! Suns Ouka kopā ar saimnieku paraplānā laižas pāri kalniem 3
12 stundas
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Ja sektantu ideoloģija attīstīsies sekmīgi, latviešu valsti var klapēt ciet.” Saruna ar politisko notikumu vērotāju Mārci Bendiku 57
22 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Vīrietis bija šokēts, kad aiz grāmatu plaukta atklāja slepenu tuneli, kurā atrada vecu seifu. Kas tajā bija ieslēgts? 9
1 diena
AJ
Anita Jaunbelzere
Laukos
Brīvdienu mājiņa mēneša laikā! Cik maksā Latvijā radīti koka karkasa namiņi? 31
1 diena
KA
Kristīne Akmentiņa
Kokteilis
Varat sagaidīt kādu situāciju vai notikumu, kas jūs mazliet izsitīs no līdzsvara! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
9 stundas