Znaroks atkal uzvar pagarinājumā, “SKA” konferences finālā 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais Maskavas “Dinamo” otrdien Gagarina kausa Rietumu konferences pusfināla mačā papildlaikā pārspēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas “CSKA”.

Reklāma
Reklāma
Pataisīja par muļķi: kas pārliecināja Trampu mainīt viedokli par Putinu? Atklājas intriģējošas aizkulišu detaļas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 1
Trampa dzīvībai draud briesmas: bijušais ASV Nacionālās drošības padomnieks atklāj kāda terora tīkla “slepkavību sarakstu”
Lasīt citas ziņas

“Dinamo” uzvarēja ar 2:1, uzvaras ripu jau papildlaika pirmajā minūtē iemetot Sergejam Koņkovam. 

Sprukts spēli sāka otrajā uzbrucēju trio, kopā nospēlējot 12 minūtes. 

CITI ŠOBRĪD LASA

Znaroka komanda ir uzvaras attālumā no iekļūšanas konferences finālā. Tur šodien jau iekļuva Sanktpēterburgas “SKA”, kas ar 4:2 apspēlēja Čerepovecas “Severstaļ”, sērijā triumfējot ar 4:0.

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.