Znaroks un Vītoliņš iegūst Gagarina kausu 0

Pievieno LA.LV

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” trešdien kļuva par KHL Gagarina kausa ieguvējiem.

TV24
Steroīdu seja. Slaidiņš informē par Putina patieso veselības stāvokli
Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
VIDEO. “Skumji, ka mums tāds veselības ministrs.” Cilvēki izsaka kritiku par Hosama Abu Meri komunikācijas stilu – kas raisa neapmierinātību?
Lasīt citas ziņas

Fināla izšķirošajā septītajā spēlē maskavieši izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Omskas “Avangard”, kurā spēlē Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs, un sērijā triumfēja ar 4:3.

Vienīgos vārtus spēles 53. minūtē guva Jakubs Klepišs. Tobrīd laukumā atradās arī Pujacs – viņa sedzamais Markes Kvapils piespēlēja uz vārtu priekšu un Klepišs, neviena nepieskatīts, ar otro piegājienu pārspēja “Avangard” vārtsargu Kari Ramo. Pujacs kopumā laukumā pavadīja 23:02 minūtes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Maskavas “Dinamo” vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko atvairīja visus 18 pretinieku metienus.

Spēle, kā jau bija paredzams, aizritēja ļoti piesardzīgā spēlē un nevienai no komandām neradās daudz vārtu gūšanas iespēju. 

Maskavieši uzvarēja, jo bija labākā fiziskā kondīcijā un arī laukumā bija lielāka kārtība. Omskas vienību iegāza šķietami elementāras lietas, piemēram, četras minūtes pirms beigām viņi kārtējo reizi izslēgšanas spēlēs nopelnīja noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpumu.

Klepišs par čempionu pērn kļuva ar Ufas “Salavat Julajev”.

Znarokam un Vītoliņam četru sezonu laikā šis bija otrais fināls. Pirmajā piegājienā ar Balašihas “MVD” viņi septiņās spēlēs zaudēja Kazaņas “Ak Bars”.

Pirmo reizi Gagarina kausu ieguva Rietumu konferences komanda.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.