Znaroks un Vītoliņš kopā ar Dinamo” otro gadu pēc kārtas paceļ Gagarina kausu 0

Par KHL Gagarina kausa ieguvējiem trešdien otro gadu pēc kārtas kļuva Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” komanda.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 10
Diskriminācija Latvijā? Advokāts komentē plānotos ierobežojumus 3

Gagarina kausa finālsērijas sestajā mačā “Dinamo” izbraukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” vienību un sērijā triumfēja ar 4-2.

Uzvaras vārtus pagarinājuma sestajā minūtē guva Aleksejs Cvetkovs. Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Maksims Jakuceņa, bet otrajā trešdaļā Sergejs Soins un Dmitrijs Pestunovs vadību dāvāja jau “Dinamo” komandai. “Traktor” izlīdzinājumu 2:2 panāca trešās trešdaļas vidū, kad precīzs bija soms Petri Kontiola.

Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Maskavas “Dinamo” vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētās komandas četru gadu laikā trīsreiz spēlējušas finālā un divreiz tos uzvarējušas.