Foto: LETA

Žurnāliste Una Ulme: “Izrādās, ka esmu par vecu!” 0

Izskatīgā pašmāju žurnāliste un grāmatas “Skaistumam nav gadu” autore Una Ulme paudusi savu pārsteigumu, izlasot kādas tūrisma aģentūras piedāvājumu, kur sacīts, ka tiem, kas vēlas doties uz Peru, ir jābūt jaunākiem par 45 gadu vecumu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
Kokteilis
VIDEO. Latvieši pauž viedokļus par NBA čempiona Kristapa Porziņģa rīcību pēc iegūtā titula
Mājas
Sieru nevar uzglabāt ledusskapī šādā veidā – vērtīgs padoms mājsaimniecēm 6
Lasīt citas ziņas

Savā sociālajā kontā vietnē Facebook.com Una raksta: “Izrādās, ka esmu par vecu, lai dotos uz Peru. … “maksimālais dalībnieka vecums 45 gadi”, tā vēsta kāda tūrisma pakalpojuma sniedzēja ceļojuma apraksts. Uz manu neizpratni par šādu ierobežojumu, saņēmu kolorītu atbildi:

“Vecuma ierobežojums ir tāpēc, ka mūsu Piedzīvojumos piedalās diezgan jauni cilvēki un vakari beidzas ar ballītēm kādā vietējā bāriņā. Ja ar ballītēm ir saprotams plikas kājas smiltīs vai vietējā klubiņā Despasito ritmos ar aliņa pudeli rokās nevis vīns no glāzes glamūrīgā vietā vai dziedot šlāgerus, tad WELCOME arī nedaudz virs vecuma limita.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ir dažādi cilvēki, bet mēs dzīvojam 21.gadsimtā, kad zūd robežas starp dažādām paaudzēm, kā tas bija agrāk. Tie, kas neiet līdzi laikam, nespēj pielāgoties jaunajiem apstākļiem, kādos mēs šobrīd dzīvojam. Un tāpēc mani aizvaino šāda šaura, stereotipiska, aizspriedumaina domāšana, kas nav nekas cits, kā vecuma diskriminācija.

Vai vienā vārdā sakot – STULBUMS.

Varbūt vienkāršāk būtu bijis norādīt, ka šis ir jauniešiem domāts ceļojums, lai vecās tantes pašas meklē sev domu biedrus, ar kuriem kopā dziedāt šlāgerus. Lai vai kā, uz Peru došos jebkurā gadījumā, gan jau kaut kā aizkulšos līdz tam Maču Pikču par spīti savam cienījamam vecumam.”

LA.LV Aptauja

Ko Tu domā par šādu vecuma ierobežojumu ceļošanai?

  • Katrs pakalpojumu sniedzējs var izvirzīt savus noteikumus
  • Stulbums
  • Man vienalga

Jāteic, ka Unas ieraksts sociālajā vietnē guvis lielu atsaucību un vairums cilvēku komentāros žurnālistei izsaka atbalstu par to, ka šāda tūrisma aģentūras “politika” ir patiešām diskriminējoša, jo, kā zināms, cilvēki ir ļoti dažādi un gada skaitlis pats par sevi neko daudz neizsaka.

Unas ierakstu var lasīt šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.