fivb.org

ZZS Rīgas domes vēlēšanu sarakstā iekļauts arī olimpiskais medaļnieks Pļaviņš 1

Pievieno LA.LV

No Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta uz Rīgas domi kandidēs arī volejbolists Mārtiņš Pļaviņš, liecina informācija Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā.

Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
FOTO, VIDEO. Maskavas centrs “izmiris”: uz Kremļa torņiem specvienības ar ložmetējiem, pilsētā izvietoti blokposteņi 29
Lasīt citas ziņas

Pļaviņš ir 2012.gada vasaras olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs pludmales volejbolā. Šobrīd Pļaviņš paralēli pludmales volejbolam spēlē klasisko volejbolu klubā “Poliurs/Ozolnieki”.

ZZS savā sarakstā iekļāvis vēl vienu bijušo olimpieti, pazīstamā šķēpmetēja Jāņa Lūša dēlu, šobrīd uzņēmēju Voldemāru Lūsi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bijušie olimpisko spēļu dalībnieki kandidēs Rīgas domes vēlēšanās arī no citu partiju sarakstiem. Latvijas Reģionu apvienības un partijas “Latvijas attīstībai” (LRA/LA) kopīgajā sarakstā iekļauta basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, savukārt no Nacionālai apvienībai “Visu Latvijai!- Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” saraksta kandidēs biatlonists Gundars Upenieks.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.