Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
27. septembris, 2015
Drukāt

Divi cilvēki saindējušies ar sēnēm

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī divi cilvēki saindējušies ar sēnēm un tika nogādāti slimnīcā, aģentūru BNS informēja ātrās palīdzības dienestā.

Rīgā vemšana pēc sēņu ēšanas sākusies 46 gadus vecai sievietei, bet Kurzemē slimnīcā nonākusi 34 gadus veca sieviete.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) arī informē, ka sestdien trīs cilvēkus sakoduši suņi. Visi negadījumi notikuši Rīgas reģionā. Suņi rokā sakoduši 33 gadus vecu sievieti, kā arī 46 gadus vecu sievieti un 40 gadus vecu sievieti, kuras abas bija alkohola reibumā.

Ārstniecības iestādē nonācis kāds 43 gadus vecs vīrietis, kurš sajaucis pudeles un iedzēris etiķi. Mediķi tikuši piesaistīti, kad vīrietim sākusies vemšana ar asiņu piejaukumu.

Sestdien vienam cilvēkam konstatēta ķermeņa atdzišana – 73 gadus vecs vīrietis, būdams alkohola reibumā, paslīdējis, iekritis grāvī un guvis kājas traumu. Viņš no grāvja pats nevarējis izkļūt un saucis pēc palīdzības. Kamēr tika sasaukta palīdzība, viņš guvis ķermeņa atdzišanu.

Sestdien ātrā palīdzība devās uz 1202 izsaukumiem, no kuriem 261 bija trauma.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+