Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Gints Gabrāns reflektē par ēdienu kā dzīves cikla virzītājspēku (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Projekta “#Blumbergs. Bezgalība” trešā izstāde “Ēdiens: 2050”, kurā mākslinieka Ginta Gabrāna darbu sērija “Food” balansēs uz sociāla farsa robežas, vēstīs par mākslu kā mutāciju, kas veido izmaiņas kultūrā, LA.lv uzzināja fondā “Mākslai vajag telpu”.

Pēc izstādes kuratores Ingas Šteimanes vārdiem, saikne starp Blumbergu un Gabrānu veidojas scenogrāfiskā aspektā – šī joma ir abu mākslinieku vienojošs elements, savukārt darbs “Ēdiens: 2050” skatītāju uzrunā tieši atraktivitātes un teatrāluma aspektā. Pats mākslinieks skaidro, ka plašākā skatījumā darbs ir par dzīvi un nāvi – par enerģijas nonākšanu uz planētas un nāves klātesamību visa dzīvā kontekstā.

Izstādes atklāšana notiks 14. jūlijā plkst. 18 fonda “Mākslai vajag telpu” Vasaras mājā, Kalnciema ielā 36/ 38. Savukārt 21. jūlijā plkst. 18 ikviens interesents ir aicināts tikties ar mākslinieku autorvakara laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja “reflektē”, tad tiešām runa par kultūru!

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+