×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Kozlovskis: robežas gar Krieviju stiprināšanai nepieciešami 17 miljoni eiro (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas - Krievijas valsts robeža.

Robežas gar Krieviju stiprināšanai nepieciešami 17 miljoni eiro, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš norādīja, ka valdībā ir apstiprināts plāns, kas paredz šādas summas ieguldīšanu robežapsardzes četru gadu laikā. Ministrs pauda cerību, ka šāda finansējuma piešķiršanu izdosies panākt ātrāk.

Šādi ieguldījumi nepieciešami, lai panāktu, ka robežpārkāpēji tiek aizturēti, pirms viņi ir paspējuši šķērsot Latvijas robežu un lūgt šeit patvērumu.

Kozlovskis uzsvēra, ka situācijā, kad patvērums tiek paprasīts, attiecīgais cilvēks noteiktu laiku pavada Latvijā, un pēc tam tiek transportēts uz izceļošanas valsti. Tas viss tiek finansēts no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Jau ziņots, ka pēdējo mēnešu laikā robežsargi regulāri aiztur Vjetnamas pilsoņus, kuri nelegāli cenšas iekļūt Latvijā, kā arī viņu pārvadātājus. Kopā šogad jau aizturēti 239 nelegālie imigranti, no kuriem 165 ir no Vjetnamas, 20 – no Afganistānas, 13 – no Krievijas, seši – no Irākas, pieci – Sīrijas. Tāpat kopumā aizturēti 52 viņu pārvadātāji, no tiem 22 ir Latvijas, 22 – no Krievijas, pa trīs – no Igaunijas un Polijas, bet pa vienam no Kirgizstānas un Tadžikistānas.

Savukārt visā 2014.gadā tika aizturēti 200 nelegālie imigranti un 19 pārvadātāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Stiprinām robežu vai uzņemam nelegālos imigrantus! Ja uzņemam no Itālijas un Grieķijas āfrikāņu imigrantus,mainīt nāksies visu nodokļu sistēmu!

 2. vajag iekasēt no miljonāriem nenomaksātos pvn nodokļus tad robežu vares apjozt dubultā,

 3. Jāievieš Eiropas progresīvie nodokļi,nevis jāsamazina iedzīvotāju ienākuma nodoklis Latvijas 1000 miljonāriem!!

 4. Uz austrumu robežas kopumā aizturēti jau 52 nelegālo vjetnamiešu pārvadātāji! Vairāk nekā dīvaini,ka informācijā par gandrīz katru dienu izglābtajiem daudzajiem āfrikāņu bēgļiem,ne vārda nav par aizturētajiem viņu pārvadātājiem! Vai tad arī viņi tiks piepulcināti ES valstīs uzņemamajiem bēgļiem? Vai tiešām neviens pats no viņiem nav pat aizturēts un ierosināts kriminālprocess par šo cilvēku tirdzniecības biznesu,mēģināts beidzot noskaidrot,kas to vada?

 5. Cik ilgi vēl saudzēsim? Atbildēt

  Cik ilgi vēl ļausim palielināt parādu Latvijas lielākajiem nodokļu parādniekiem,samazinot viņiem pakāpeniski pat IIN?

 6. Tas tiešām ir pats svaīgākais! Atbildēt

  Jāsamazina milzīgais ministriju un tajās nodarbināto liekēžu skaits un nauda būs! Latvijai nav nepieciešamas 13 ministrijas-par sešām vairāk,nekā pašā bagātākajā Eiropas valstī Šveicē,par trim vairāk nekā pašā Briselē!

 7. Un cik ar Āfriku nostriprināšanai?

 8. Vai tagad TIKAI zin, ka Krievijas robeža jānostiprina??? PIRMKĀRT bija jānostiprina un pēc tam citi darbi!!! 17 miljoni – KUR PROBLĒMA??? JA JAU NAUDA IR IMIGRANTU UZŅEMŠANAI, TAD ATTIECĪBĀ UZ KRIEVIJAS ROBEžU PROBLĒMU NEVAJADZĒTU BŪT – NAUDAI VIENKĀRŠI JĀBŪT!!! Vai tad KĀDU gaida, ka tā velkas darbi un nav finanses TIK SVARĪGAM objektam??????????????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+