Kultūra
Kultūrpolitika

Notiks labdarības koncerts mūziķu atbalstam 0

Foto: LETA

Biedrības LaIPA sociālais fonds Līdzskaņa ārkārtas padomes sēdē lēma sniegt palīdzību grupas “Eolika” dalībniekam Dainim Dobelniekam, kuru skārušas nopietnas veselības problēmas, šodien ziņo fonds.

Šis ir fonda pirmais īstenotais pieteikums, kopš tā atklāšanas šī gada februārī. Marta beigās tiks izvērtēti arī pārējie četri fondam iesniegtie pieteikumi.

Dainis Dobelnieks norādīja, ka nav neko lūdzis, jo “raksturs to neļauj, vēlējos tikt galā paša spēkiem”. Tomēr mūziķis uzsvēra, ka ir ļoti pateicīgs par “Līdzskaņas” reakciju un iniciatīvu: “Ļoti labi, ka ir jauna atbalsta sistēma, kas ne tikai pļāpā, bet izpilda solīto. Tas ir pierādījums jauna fonda darbībai. Esmu ļoti, ļoti pateicīgs, jo šī palīdzība atrisināja citas problēmas. Varu paslavēt un teikt lielu paldies.”

23. martā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks fonda “Līdzskaņa” rīkots labdarības koncerts, kurā uzstāsies Andis Grīva, Aigars Krēsla, Indygo, “Flame and the Roltones”, Fuck Art”, “Riga Reggae”, “The Hobos”, “Inokentijs Mārpls”, Ralfs Eilands, Olga Rajecka un Oranžās Brīvdienas. Koncertā tiks vākti ziedojumi fonda īstenotajām aktivitātēm Latvijas grūtībās nonākušo mūziķu atbalstam. Uzstāsies Latvijā pazīstamas grupas un mūziķi. Savu dalību koncertā apstiprinājis arī “Duets Sandra”, kam šī tēma šobrīd ir īpaši aktuāla.

Vakaru vadīs un par atmosfēru rūpēsies Artūrs Mednis. Ieeja koncertā sākot no plkst. 19, kad koncertu iesildīs DJ Krii, biļetes par septiņu eiro lielu ziedojumu var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs.

LA.lv