×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2013
Drukāt

Rīgā notiks ielu deju sacensības

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2.februārī “Sapņu fabrikā” notiks ielu deju sacensību pasākums “Ghetto Dance Winter Edition 2013”, kas būs pirmais un vienīgais “Ghetto Family” piedāvātais pasākums līdz šā gada “Ghetto Games” sezonas atklāšanai maijā.

Šoreiz “Sapņu fabrikā” dalībnieku pulkā būs ne tikai pašmāju dejotāji, bet arī slaveni dalībnieki un viesi no citām valstīm, aģentūru LETA informēja biedrības “Streetbasket” pārstāve Gunta Liepiņa.

Baltijas valstu dejotāji sacentīsies vairākās nominācijās – “Breaking 2vs2”, “Krump 1vs1”, “Showcase” un “All Style 3vs3”. Pasākumā galvenais uzsvars un kulminācija gaidāma tieši “Breaking 2vs2” kategorijā, kuras uzvarētāji pārstāvēs Baltijas reģionu prestižākajā Rietumpolijas breika deju čempionātā “What You Got”.

Rīgā notiekošajā pasākumā piedalīsies arī breika deju čempionāta “What You Got” pārstāvji “Skoora” un “Hayzer”, kuri būs kā žūrija kopā ar poļu dīdžeju “Krystek”. Žūrijas sastāvā būs arī “Red Bull BC One Baltic Cyper” pagājušā gada uzvarētājs “Marek” no Igaunijas.

Labākajam Latvijas breika dejotājam būs iespēja izcīnīt “Red Bull” dāvāto braucienu uz prestižajām “Red Bull BC One Baltic Cyper” sacensībām Igaunijā.

Pasākuma laikā par mūziku rūpēsies viesis no Polijas – dīdžejs “Krystek”, pašmāju dīdžejs “Shanti” un pašlaik Baltijā labākais deju batlu dīdžejs “Sergucci”. Kā īpašais pasākuma viesis būs raidījumu vadītājs un “Ghetto TV” seja Renārs Zeltiņš, stāstīja Liepiņa.

“Ghetto Dance” pasākumi jau divus gadus tiek organizēti projekta “Ghetto Games” laikā. “Ghetto Dance” ir kļuvis par vienu no visātrāk augošajiem deju pasākumiem, ko var uzskatīt par svarīgākajām ielu deju sacensībām Latvijā. Iepriekšējos gados šajā pasākumā pārstāvētas tādas valstis kā Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Polija, Nīderlande, Anglija, Norvēģija un Vācija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+