Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Specdienestu redzeslokā
 (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Krievijas politologs Fjodors Lukjanovs, SIA "Izdevniecības nams Petits" izdevuma "Subota" galvenā redaktore Olga Avdeviča un žurnāliste Ksenija Zagorovska piedalās starptautiskā mediju kluba "Formāts A3" organizētajā diskusijā par Krieviju un Baltijas valstīm jaunajā Eiropas modelī.

Baltijas valstu drošības dienestu pastiprinātā redzeslokā nonācis Krievijas mediju klubs “Format A3”, kas, iespējams, cenšas noskaņot minēto valstu iedzīvotāju viedokļus par labu Maskavai, vēsta TV3.

Par šāda iespaida esamību liecinājis nesen Igaunijas iekšējās drošības dienesta ikgadējais ziņojums, jo minētā kluba darbībai savu uzmanību ir arī pievērsis Satversmes aizsardzības birojs (SAB). SAB atzīst, ka klubs “Format A3” ir Krievijas veidota platforma, kuras uzdevums ir nodrošināt noteikta veida Krievijai nepieciešamas informācijas iekļaušanu starptautisko mediju un ekspertu dienaskārtībā. Rīgā kluba “Formāts A3” pasākumos savulaik piedalījusies bijusī Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Latimira un arī bijusī Valsts kontroliere, tagad politiķe Inguna Sudraba. Rīgas kluba dibinātāja ir bijusī laikraksta “Čas” galvenā redaktore Ksenija Zagorovska. Tāpat SAB pamanījis, ka Rīgā klausītāju rindās mēdz sēdēt arī dažādu valstu specdienestu virsnieki, kuri Latvijā strādā zem diplomātu piesega.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik ilgi skatīsies uz viņu darbību???Igaunijā un Lietuvā ierauga ātrāk nekā Latvijā.

  2. CIK JAUKA DZĪVOŠANA UN DARBOŠANĀS, NEVIENS NETRAUCĒ… KUR VĒL IR TĀDA VALSTS…??????????? BALTIJAS VALSTU – IGAUNIJAS UN LIETUVAS – DROŠĪBAS DIENESTU REDZESLOKĀ NOTEIKTI, BET NE LATVIJAS… Te var pat reklamēties…

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+