Sports
Futbols

Starkovs apmierināts ar uzbrukumu, bet aizsardzībā gūta laba skola0

foto: LFF

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pēc zaudējuma pārbaudes spēlē viesos pret Kosovu (3:4) norādīja, ka šādas neveiksmes var būt ļoti vērtīgas komandas attīstībai nākotnē, informē Latvijas Futbola federācija.

“Mums kā zaudētājiem ir ļoti nepatīkama sajūta šobrīd, jo vēl piecas minūtes līdz spēles beigām mēs atradāmies vadībā, tomēr nespējām noturēt pārākumu,” sacīja Starkovs. “Vēlējos atzīmēt, ka šodienas spēle bija ļoti dzīva, abas komandas demonstrēja uzbrūkošu spēles stilu. Esmu apmierināts mūsu komandas darbībām uzbrukumā, tikmēr aizsardzība šoreiz nospēlēja ne gluži tā, kā mēs vēlētos. Protams, šādi zaudējumi var būt ļoti vērtīgi komandas attīstībai nākotnē, arī no šādām spēlēm nepieciešams mācīties, piemēram, noturēt rezultāta pārsvaru.”

“Kosovas izlases sniegums spēles noslēgumā īpaši nepārsteidza. Tā viņi spēlē arī pret citiem pretiniekiem. Šī komanda praktiski visas spēlēs pietiekoši asi spēlēja uzbrukumā. Protams, Kosova spēlēja savā laukumā, un arī vietējo līdzjutēju atbalsts viņiem ļoti palīdzēja,” piebilda Latvijas izlases vadītājs.

LA.lv