Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
16. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Romantiska pastaiga beidzas ar iestigšanu purvā (1)

purvs

Naktī uz trešdienu glābēji no purva Olainē izcēluši līdz viduklim iestigušu vīrieti, kurš kopā ar kādu sievieti bija devies naksnīgā pastaigā, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Sieviete glābējus uz Olaini izsaukusi ap plkst.1 naktī. Ierodoties notikuma vietā, glābēji izlēmuši vīrieti no purva zemes izrakt ar ar rokām, lai velkot ārā cietušo “nepārrautu” viņu uz pusēm. Jārok bija ātri, lai zemes masa atkal nesatecētu atpakaļ un vīrieti neiesprostotu vēlreiz.

Pēc tam, kad viņš atbrīvots, vīrietis tika nodots neatliekamajai palīdzībai.
Vīrietis vēlāk stāstījis, ka esot salūzis gājējiem paredzētais koka celiņš, un tā viņš pēkšņi nonācis līdz viduklim purvā.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. cil pillāā jāabut ,lai ietu uz purvu peec romaņtjikas ,ko ???

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+