×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Ziemassvētku tirdziņš Čiekurkalnā pulcēs mājražotājus un amatniekus

Foto:  Emīls Desjatņikovs, F64Foto: Emīls Desjatņikovs, F64

01.12.2013 Pirmajâ Adventç Doma laukumâ iededz Rîgas galveno Ziemassvçtku egli .

Tā sauktajās Čiekurkalna krustcelēs aiznākamajā sestdienā, 20. decembrī, notiks Ziemassvētku tirdziņš, kurā savus ražojumus piedāvās vairāk nekā 30 mājražotāji, saimniecības un amatniekiem no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem.

Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrības valdes loceklis Agris Locs informē, ka tirdziņš norisināsies no plkst.10 līdz 17 Rusova ielā 17, laukumā iepretim “Ezerparka namiem”, blakus Rusova, Gaujas un Ungura ielas krustojumam.

“Čiekurkalna krustceles – šādi nodēvēts tirdziņš, apzīmējot tā atrašanās vietu, turklāt krustceles vēsturiski bieži vien kalpojušas par tirgošanās vietu amatu meistariem,” klāsta Locs.

Pasākumā būs svētku egle, iespēja iegādāties pašiem savu eglīti un nest mājās, ugunskurs ar lielo pelēko zirņu katlu, no kura siltus zirņus tirdziņa apmeklētājiem pasniegs kāds ļoti zināms pavārs, kurš pats dzīvo Čiekurkalnā.

Tāpat būs radošās darbnīcas, piparkūku gatavošana, dziesmas, dejas, dāvanas, vizināšanās suņu pajūga kamanās un citi pārsteigumi. “Protams, būs plašs mājās gatavotu gardumu, rokdarbu un interesantu Latvijā ražotu dāvanu klāsts,” saka Locs.

Dalībai tirdziņā aicināti pieteikties mājražotāji, zemnieku saimniecības, mazie ražotāji, amatnieki un tirgotāji, sūtot ziņu uz “majrazotaji@gmail.com”. Tirdziņu rīko Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība sadarbībā ar “Ezerparka namiem”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+