Foto: Unsplash

10 burvīgas filmas, kas iedvesmo: ļaujies pavasarim! 1

Pavasaris ir kalendārā, bet tā joprojām nav aiz loga. Lai kliedētu sevī ieilgušo ziemas sajūtu un ielaistu sirdī silto, saulaino, aizkustinošo pavasari, esam sastādījuši 10 skaistu, iedvesmojošu un nedaudz burvīgu filmu topu, kas uzlabos jums noskaņojumu un ļaus ātrāk noskaņoties pavasarim.

Reklāma
Reklāma

“Par laiku” (“About Time”, 2013)

10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Prezidenta izbrauciens ar riteni pārvērties Daugavā ieslīdējušas jaunietes glābšanas misijā
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu slavenības, kuras varētu ieņemt Latvijas prezidenta amatu, ja izvēle būtu mākslīgā intelekta ziņā 72
Lasīt citas ziņas

Reiz Tims uzzina ģimenes noslēpumu: izrādās, visi vīrieši viņa dzimtā spēj ceļot laikā. No šī brīža puisis vairs nevar apstāties – viņš regulāri atgriežas savā pagātnē, lai mainītu notikumu gaitu uz labāku nākotni.

“Pegija Sjū precās” (“Peggy Sue Got Married”, 1986)

CITI ŠOBRĪD LASA

Galvenās varones ģimenes dzīve draud izjukt. Negaidīti attopoties savā pagātnē, viņa saņem iespēju mainīt dzīves notikumus un izvairīties no nākotnē pieļautajām kļūdām. Filmā redzams pavisam jauns Nikolass Keidžs.

“Netīrās dejas” (“Dirty Dancing”, 1987

Aizskutinošs stāsts, kas notiek atpūtas pansionātā, kurp dodas turīgas ģimenes. 17 gadīgā Beibija ierauga skaistuli – dejotāju Džoniju, kurā iemīlas no pirmā acu skatiena. Daudz kaisles, daudz sapņu, romantiskas un mīlestības. Un, protams, fantastiskas dejas! Filmā galvenā loma amerikāņu aktierim Patrikam Sveizijam, kurš savā dzīvē bija ne tikai lielisks aktieris, bet arī dejotājs.

4. “Ciemos pie Elisas” (“Home again”, 2017)

Elisa ir 40 gadus veca, divu bērnu māmiņa, kuras laulība ir šķirta. Bārā viņa iepazīstas ar jaunu puisi. Viņas dzīve iegūst negaidītu pavērsienu, kad viņa pie sevis izmitina trīs jaunus vīriešus, kas, izrādās, ir studenti.

5. “Vīns un vējš” (“Ce qui nous lie”, 2017)

Trīsdesmitgadnieks Žans kopš 20 gadu vecuma ir ceļojis pa pasauli, saraujot visas saites gan ar ģimeni, gan Burgundiju, kur noritēja visa viņa bērnība. Pēkšņi viņš no ārzemēm tiek atsaukts uz dzimto Franciju, jo viņa tēvs guļ uz nāves gultas. Vasara tuvojas izskaņai, un gaidāmā vīnogu ražas novākšana dod Žanam iespēju atjaunot saikni ar māsu Žiljetu un brāli Žeremī, lai vienotos par ģimenes vīna dārza nākotni.

6. “Paldies, tēti!” (“Thank You, Dad”, 2014)

Virdžīnijas tētis meitai ir atstājis milzīgu mantojumu – 50 miljonus ASV dolāru. Tomēr šo naudu meitene varēs iegūt vien tajā gadījumā, ja apprecēs armēni, kura vārds ir Barvegoss. Šāds dīvains noteikums ir vienkārši izskaidrojams: mirušais tētis nācis no Armēnijas.

7. “Vīrieši lielpilsētā 2” (“Men in the City 2”, 2011)

Pieci filmas personāži – vīrieši ar absolūti dažādiem raksturiem un likteņiem, kuri sastopas ar grūtībām, bet draudzība, atbalsts vienam pret otru palīdz viņiem ar visu tikt galā.

Reklāma
Reklāma

8. “Jums pienākusi vēstule” (“You’ve, Got Mail”, 1998)

Reālajā dzīvē Džo un Keitlīna ir konkurenti grāmatu tirdzniecības nozarē un “nolemti” ienaidnieki. Bet virtuālajā vidē viņus saista romantiskas emocijas, galu galā noskaidrojas, ka viņi patiesībā ir ļoti radniecīgas dvēseles. Burvīga aktieru Toma Henka un Megas Raienas aktierspēle.

9. “Stāsts par mums” (“The Story of Us”, 1999)

Bens un Ketija ir precējušies piecpadsmit gadus, taču pēdējā laikā strīdi nav retums un ģimene draud izjukt. Visi mēģinājumi satuvināties beidzas ar strīdiem. Taču galu galā laulātie spēj atrast sevī spēku un pieņemt viens otru, ar visiem trūkumiem… Galvenajās lomās Brūss Villiss un Mišela Faifere.

10. “Atmiņu klade” (“The Notebook”, 2004)

Aizkustinošs mīlestības stāsts, ko izlasa kungs gados no kādas vecas piezīmju grāmatiņas sievietei veco ļaužu pansinātā. Tas ir stāsts par jaunu vīrieti un sievieti no dažādiem sociālajiem slāņiem. Noijs un Ellija kopā pavadījuši neaizmirstamu vasaru, kamēr viņus nešķīra sākumā vecāki, bet pēc tam Otrais pasaules karš.

Pēc kara viss mainījās: Ellija saderinājās ar veiksmīgu uzņēmēju, bet Noijs dzīvoja vienatnē, atmiņās ar savām atmiņām vecā mājā, kuru viņam izdevās atjaunot. Kad Ellija par to izlasīja vietējā laikrakstā, viņa saprata: viņai viņš jāatrod un jāatrisina visbeidzot viņu abu liktenis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.