Lejkannas. Ja ļoti gribas košuma, bet puķes vēl nezied, noder arī spilgti krāsotas lejkannas. Pa zedeņu žodziņu augšup vijas kreses. Aiz sētas – ipomeju vigvami, kas izskatās skaisti arī tad, kad augi nezied. Foto – Inita Šteinberga

11 pamata lietas, kas jāzina katram dārzniekam 4

Šis ir īstais laiks, kad izbaudīt dārza darbus un gūt no tā prieku. Profesionālajiem dārzkopjiem noteikti jau visas pamata lietas ir zināmas kā alfabēts (bet atkārtošana taču esot zināšanu māte!), tikmēr iesācējiem pilnīgi noteikti ir vērtīgi apgūt svarīgāko.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Jautājumu ir daudz – kā stādīt dārzeņus, kāda augsne ir labākā, kāds mēslojums nepieciešams, cik bieži laistīt? Daba ir labākā skolotāja un daudz ko mums iemāca, taču ne vienmēr mums pietiek laika un vēlmes tajā ieklausīties.

Dārzu portāls apkopojis svarīgākos padomus, ko vajadzētu zināt katram dārzkopim, lai tieši viņa dārzā augtu viskrāšņākie, ražīgākie un izturīgākie augi. Ieskatāmies!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.