11 vīrieši atzīstas lietās, ko neizprot un nevar ciest sievietēs 1

Protams, saviem vīriešiem esam īstās un vienīgās, neraugoties ne uz ko, tomēr atceries, ka ir lietas, kas aizkaitinās pat vispacietigāko vīrieti. Šai sakarā piedāvājam “MSN Living” apkopotās atzīšanās, kurās dalījušies vīrieši, atklājot lietas sieviešu rīcībā, kas viņus nereti mulsina, kaitina un apbēdina.

Reklāma
Reklāma

Mājokļa dekorēšanas maniere

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

“Mūsu gulta ir aizkrauta ar spilveniem, kas man ik vakaru jāpārliek no gultas uz krēsliem. Turklāt, ja vēlies atlaisties, spilveni nez kāpēc tiek izrauti no mana pakauša apakšas, jo tie “nav paredzēti gulēšanai”. Kam tad?” retoriski vaicā kāds no portāla aptaujātajiem vīriešiem.

Ikdienas “multitaskings”

Ļoti iespējams, tavs mīļotais piekrīt skatīties tos pašus seriālus un filmas, ko vēlies redzēt tu. Tomēr ņem vērā, ka tavs paradums skatīties trīs pārraides reizē viņu ne tikai kaitina, bet arī nogurdina. Kā “MSN Living” atklāj aptaujātie vīrieši, viņi nespēj izsekot pat vienam attiecību un notikumu peripētiju virpulim, kas redzams kādā no taviem seriāliem, un kur nu vēl trīs dažādiem sižetiem reizē!

Sūkstīšanās par figūru

CITI ŠOBRĪD LASA

“Krūtis – par mazu, dibens – par plakanu, kājas – par lielu…” Šī noteikti nav frāze, kas jādzird tavam partnerim. Pirmkārt, vīriešiem patīk nevis modeles un skaistumkaralienes, bet gan par sevi pārliecinātas sievietes, otrkārt – ja pastāvīgi norādīsi uz saviem trūkumiem, lietas, ko viņš pat nebija piefiksējis, patiešām nonāks viņa uzmanības centrā un, iespējams, nepatiks. Īpaši, ja lepojies ar celulītu vai lieko svaru.

Mammošanās

“Es nevaru ciest, ka mana sieva liek man “uzklāt saules aizsargkrēmu, noslaucīt muti vai aizsiet kurpju šņores”. Tas patiešām atgādina atgriešanos bērnībā un mammas rūpes. Protams, man patīk viņas gādība, bet ne šādā tās izpausmē un noteikti ne draugu klātbūtnē,” sūkstās kāds no aptaujas dalībniekiem.

Attiecības ar draudzenēm – ienaidniecēm

Vīrieši attiecības uztver krietni vienkāršāk – tie ir draugi un tie – ienaidnieki. Sieviešu komplicētā komunikācija ar draudzenēm, “kuras tu nevari ciest”, viņiem nav izprotama.

Līdzpārdzīvošana

“Reiz mana sieva vakarā mani sagaidīja gluži satriekta, stāstot par kādu sievieti, kuru piekrāpis mīļotais. Sākotnēji domāju, ka viņa runā par savu draudzeni, bet izrādījās, ka man tiek atstāstīts seriāla sižets,” pārsteigumu pauž “MSN Living” lasītājs.

Laika izjūta

Protams, mēs esam gaidīšanas vērtas, tomēr atceries, ka, ja tev “būšu pēc desmit minūtēm” nozīmē ierašanos pēc steidzamu zvanu veikšanas, grima atjaunošanas, korespondences pārskatīšanas un iecienītā interneta portāla aplūkošanas, vīrietis šīs desmit minūtes patiešām tā arī uztver – kā precīzu laiku, ar ko rēķināties.

Knakstīšanās pa šķīvi

Kura no mums gan nav pieredzējusi situāciju, kad partnera pasūtītās vakariņas restorānā šķiet daudz gardākas par tevis pašas grilēto lasi un salātiem. Rezultātā vīrietim tiek lasis, bet tev – sulīgais steiks un fantastiski gardie frī. Protams, laimīga un paēdusi jutīsies tu…

Tavas apbrīnojamās prāta spējas

“Draugu kompānijā, man stāstot kādu smieklīgu atgadījumu no jaunības laikiem, sieva regulāri pārtrauc manis teikto pusvārdā, precizējot gadskaitļus un citas detaļas. Lai cik apbrīnojami tas nebūtu, viņa patiešām visu atceras krietni labāk, neraugoties uz faktu, ka to nav piedzīvojusi, tomēr es labprāt izstāstītu kādu stāstu pats,” atzīst kāds no aptaujātajiem vīriešiem.

Reklāma
Reklāma

Čīkstēšana

Kurpes berž, bikses spiež… Tomēr nost vilktas un apmainītas pret ko ērtāku netiek. Vīriešiem šāda “sevis spīdzināšana” nav saprotama, tāpēc par tik skaistajām, bet bezgala neērtajām augstpapēdenēm labāk sūdzies draudzenēm!

Tu zini, ko izdarīji!

“Dažreiz mana draudzene piepūšas, nerunā un tad izspiež: “Tu pats zini, ko izdarīji!” Gadījumā, ja to vēl neesat pamanījušas, mums nepiemīt telepātiskas spējas, tāpēc, lai izvairītos no liekiem strīdiem un to saasinājumiem nedēļas garumā, labāk uzreiz sakiet, kas par lietu!”, aicina “MSN Living” lasītājs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.