Zemkopības ministre Laimdota Straujuma “Mājas Gardumu” atvēršanas svētkos. Foto – Ivars Bušmanis

Izdevēji un zemkopības ministre kopīgi priecājas par “Mājas Gardumiem” 0

“Latvijas Avīzes” tematiskā pielikuma “Mājas Gardumi” atvēršanas svētkos 13. decembrī pulcējās mājražotāji un izdevuma varoņi, kurus sveica gan zemkopības ministre Laimdota Straujuma, gan izdevniecības vadības pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Sabraukuši te visādi rīdzinieki, sapirkušies villas un dzīvo” – Lindas Mūrnieces lauku dzīves ainiņas 48
“Šis karš nav par teritoriju – 120 000 labu karavīru tur nav vienkārši tāpat!” Atklājas krievu ofensīvas patiesie mērķi 8
Kokteilis
Ikviens iemīlas šajās zodiaka zīmēs: zvaigznes tās dēvē par absolūti burvīgākajām
Lasīt citas ziņas

“Populārs un cildināms kļuvis apzīmējums – “saimnieks”. Saimnieka gaļa, saimnieka medus, saimnieka siers…Tas nozīmē, ka produkti ražoti mājās un saimnieks vai saimniece paši tos pārdod. Jā, pircējs tic zemniekam,” uzsver “LA” tematiskā izdevuma “Mājas gardumi” veidotāja Vanda Davidanova. Viņasprāt, šis izdevums būs noderīgs arī tiem, kuri šaubās un vēl nav pārliecināti par sevi – vai uzdrīkstēties.

Cena – Ls 0,95/Eur 1,35.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.