Foto – Twitter

Neatkarības dienas apšaudēs Čikāgā septiņi bojāgājušie, tostarp trīs bērni 0

Pievieno LA.LV

Čikāgā nedēļas nogalē notikušas 33 apšaudes, kurās nogalināti septiņi cilvēki, svētdien paziņojusi ASV policija.

Kokteilis
Zvaigžņu izredzētie: 3 zodiaka zīmēm nedēļas nogalē uzsmaidīs neticama veiksme
Kokteilis
Ko darīt, lai dzīvē piesaistītu veiksmi un naudu? Numerologi atklāj slepenos ieradumus, pamatojoties uz jūsu dzimšanas datumu
Dārzs
6 vienkārši noteikumi, kas jāievēro jūlijā, lai Ziemassvētku kaktuss ziemā priecētu ar krāšņiem ziediem
Lasīt citas ziņas

Mirušo vidū ir arī septiņus gadus vecs zēns, kurš tika nāvējoši sašauts krūtīs, atgriežoties no 4.jūlija Neatkarības dienas svinībām.

Policija vardarbības saasināšanos daļēji skaidroja ar silto laiku un brīvdienām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielākā asinsizliešana notika tikai astoņas stundas ilgā periodā, vēsta laikraksts “The Chicago Tribune”, ziņojot, ka upuru vidū ir arī 16 gadus vecs zēns un 15 gadus veca meitene.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.