Kokteilis
Baudi

4.maija koncertā “Z studijā” koncertēs Intars Busulis un “Abonementa orķestris”0

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis

Latvijas Televīzijas kopā ar Kultūras ministriju piedāvā īpašu dāvanu 4. maijā – svētku koncertu projekta “Koncerts Z studijā” ietvaros. Tiešraidē no Z studijas uzstāsies atraktīvais Intars Busulis un “Abonementa orķestris”. Koncerts būs vērojams LTV1, satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Facebook kontos.

Šogad 4. maijs ir īpaši nozīmīgs datums – aprit 30 gadi kopš Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas. Latvijas Televīzija kopā ar Kultūras ministriju piedāvā īpašu dāvanu svētku vakarā – Intara Busuļa un “Abonementa orķestra” uzstāšanos tiešraidē no Z studijas.

Sastādot 4. maija koncerta programmu, mūziķi kopā ar komandu domājuši par to, kā vakaru pavadīs skatītāji. Lai arī ciemoties nedrīkstam, varam svētku sajūtu radīt citādāk – arī baudot attālinātu uzstāšanos un mēģinot “noķert” īsta koncerta sajūtu. Izskanēs gan pavisam jauni skaņdarbi no topošā albuma, gan labi zināmas un sirsnīgas melodijas no dažādiem mākslinieka daiļrades posmiem. “Lai koncerts rosinātu svētku sajūtas un uz brīdi ļautu aizmirsties, padziedot līdzi vai pat uzdejojot,” dziesmu izvēli pamato Intars Busulis. “Abonementa orķestrī” kopā ar Intaru tiešraidē muzicēs Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Gints Pabērzs, Edvīns Ozols, Kaspars Grigalis, Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante-Onzule. Koncertā uz mazu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

4. maija koncerts Z studijā ar Intaru Busuli un “Abonementa orķestri” – 4. maijā plkst. 21.05 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

JL
Juris Lorencs
Latvijā
Jaunā paaudze kopumā kļūst aizvien kreisāka. Publicists Vents Zvaigzne par sabiedrības izaicinājumiem Latvijā un Eiropā 2
Intervija 3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Vecuma pensijas bāzi piedāvā celt līdz 163 eiro. “Esam rīkojušies proaktīvi,” uzsver Petraviča
2 stundas
LE
LETA/BNS
Pasaulē
Ierodoties Lietuvā ar lidmašīnu vai prāmi, visiem pasažieriem būs obligāti jāreģistrējas
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Glābšanas darbi Beirūtā: zem drupām meklē cietušos un bojāgājušos
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
“Vasara turpinās!” Toms Bricis videoblogā atvainojas par greizo laika prognozi
1 stunda