Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

5 digitālie rīki, kas nepieciešami uzņēmuma vadītājam pašizolācijā0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pixabay

Aizvadījuši nedēļu ārkārtas stāvoklī, attālo piekļuvi biznesa datiem un digitālo dokumentu apmaiņu sākuši novērtēt pat viskonservatīvākie uzņēmumi, informē sistēmas “Tilde Jumis” mārketinga vadītāja Jekaterina Černobrovaja.

Digitālie risinājumi ne vien palīdz turpināt uzņēmējdarbību krīzes apstākļos, bet arī samazina nepieciešamību pēc tikšanās klātienē un vīrusa izplatību veicinošas papīra lokšņu pārvadāšanas.

Grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas “Tildes Jumis” biznesa attīstības vadītājs Viesturs Slaidiņš iesaka piecus risinājumus, kas palīdz uzņēmumos ievērot sociālo distancēšanos un sekmīgi īstenot attālo darbu.

Mākoņkrātuves

Desmit gadu senais risinājums, kas paredz datu glabāšanu drošā serverī ārpus uzņēmuma, krīzes apstākļos iegūst vēl nebijušu nozīmīgumu.

Svarīgi dokumenti darbiniekiem un vadībai tajā ir pieejami pat tad, ja nav iespēju tikt līdz birojam. Uzņēmumu vidū ļoti iecienīti risinājumi ir drošie “SpiderOak” un “Tresorit”, kas īpašu uzmanību pievērš datu šifrēšanai.

“Egnyte” apvieno datu krātuvi ar sadarbības platformu, kurā darbinieki var kopīgi veidot un lietot dokumentus, bet labi zināmie Dropbox Business, Microsoft OneDrive un Google Drive ir piemēroti tiem, kuri vēlas ērti pārvietot failus starp datoru un mākoņkrātuvi.

Videosaziņa

Attālais darbs nozīmē, ka darbinieki tiekas reti. Taču tas nenozīmē, ka citam cits nebūtu jāredz.

Šeit izlīdzēs biznesa vajadzībām piemērotie videosaziņas rīki. No vairākiem simtiem risinājumu par labākajiem tiek atzīti “Google Hangouts Meets”, kas līdz 1. jūlijam lietojams par velti, “Microsoft Teams”, “GoToMeeting” un, protams, daudziem zināmais “Skype”.

Mobilais birojs

Produktīvs biroja darbinieku darbs bez biroja programmām nav iedomājams. Darba datorā tās parasti ir pieejamas, taču, ja ārkārtas stāvokļa dēļ jāizmanto cita ierīce, izglābs “Microsoft Office 365” vai “Google G Suite” tiešsaistē lietojamie risinājumi.

Grāmatvedības programmas

Krīzes apstākļos situācija mainās ik stundu, un vadītājam šādos apstākļos jāspēj pieņemt pareizus lēmumus. Tādēļ nepieciešama tāda grāmatvedības programma, kurā tiešsaistē var sekot naudas plūsmai un ātri modelēt, kā viens vai otrs notikums iespaidos uzņēmuma finanšu veselību.

Saistītie raksti

Biznesa vadības sistēmu “Tildes Jumis Pro” var lietot gan kā mobilo lietotni, gan tai var pieslēgties no interneta pārlūkprogrammas. Savukārt e-rēķinu izrakstīšana atbrīvo no papīra dokumentu aprites.

Banku lietotnes

Sarežģītos laikos naudas lietās katra minūte ir dārga, tādēļ vadītāja viedtālrunī noteikti jābūt savas bankas mobilajai lietotnei. Ne vien tādēļ, lai laikus pamanītu briestošās problēmas, bet arī izmantotu pēkšņi radušos izdevību.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AO
Andris Ozoliņš
Ekonomika
Kā renovēt māju, lai atmaksātos. Praktiski ieteikumi renovācijas procesa organizēšanā
1 diena
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā tad tās riepas deldējam? Droša braukšana un nedaudz tehnisku zināšanu 2
1 diena
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Pandēmija parādīja, ka attīstāmies nepareizi.” Intervija ar Arni Putniņu 2
1 diena

Lasītākie

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Mācību gads nule noslēdzies, bet jau tagad jājautā: kā skolas gatavosies 1. septembrim?
28 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Jaunais īpašnieks apliks sētu, arhitektūras piemineklis tur stāvēs neredzams!” Biedrība lūdz glābt Anniņmuižu
4 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Spļāviens sejā nacionālai pašapziņai,” Dzintars naudu krievu medijiem salīdzina ar terorisma finansēšanu 1
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Gobzems satrakojies. Čalim jumts aizbraucis. Kokaīnu sašņaucies. Kā Saeimas parkets viņu vēl nes! 10
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
“Uz jūru peldēties – vēl nē, nē, nē.” Toms Bricis par stipro vēju un laiku šonedēļ
Intervija 2 stundas