Foto: Pexels

5 frāzes, kas iekodē tevī veiksmi 0

Psihologi jau izsenis ir secinājuši, ka veiksme cilvēku dzīvē, pirmkārt, ir atkarīga no viņu domāšanas. Cilvēks pats izvēlas savu domu stratēģiju, kodējot sevi vai nu veiksmei vai neveiksmei.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Šlesers neslēpj pārsteigumu – kādā Jūrmalas klubā viņš saņēmis negaidītu dāvanu ar īpašu uzrakstu 12
Lasīt citas ziņas

Tas, ko tu izvēlēsies, ietekmēs tavu dzīvi! Lai tu nekad nepaliktu “zaudētājos” vai “rezervists uz soliņa”, centies dzīvot pēc šīm 5 frāzēm!

1. “Esmu stiprāks, nekā man likās”

Aizdzen uz visiem laikiem prom no sevis tādas frāzes kā “Es vairs nekad nebūšu laimīgs” vai “Dzīve mani nemīl”. Domājot par nepatikšanām, nekad neizmanto vārdu “vienmēr”. Patiesībā tu vari visu. Pat, ja esi nokļuvis sarežģītā dzīves situācijā, tā ir tikai viena no daudzām, daudzām, daudzām tavas dzīves situācijām.

2. “No jebkuras nelaimes varu gūt mācību”

CITI ŠOBRĪD LASA

Skarbi, bet patiesi. Neatkarīgi no tā, vai nelaime notika tavas vainas dēļ vai nē, tā tev dod neatkārtojamu pieredzi. Nākošreiz, nokļūstot tādā situācijā, tu izdarīsi visu, lai tas neatkārtotos.

3. “Es cenšos!”

Mērķtiecība spēj darīt brīnumus! Ticēt sev, ticēt tam, ko tu dari, ticēt saviem spēkiem – agri vai vēlu tu sasniegsi to, ko tu vēlies. Ja tu necentīsies, tu ne soli nepavirzīsies tuvāk savam mērķim.

4. “Nākošreiz es uz to spēšu paraudzīties ar citu skatienu”

Atceries, ka neviena sāpīga situācija un sāpīga pieredze neilgst mūžību. Jā, tu kļūdījies. Jā, tu guvi skarbu dzīves mācību, bet, vai tāpēc tu turpināsi uz dzīvi visu mūžu skatīties “upura” acīm? Nedari to. Ļauj sev dzīvot citādu dzīvi!

5. “Es spēju pārstāt baidīties!”

Kad tevī uzrodas bailes un šaubas, tās paralizē tevi un tu nespēj rīkoties. Taču, ja tu nerīkosies, tu nekad neuzzināsi, vai tava rīcība bija pareiza un vai tādā veidā tu vari sasniegt savus sapņus. Ja tu vēlies doties uz priekšu, vienīgais veids, kā to vari izdarīt – iet. Noliec bailes malā un ej.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.