Foto: Unsplash

5 ikdienišķi priekšmeti, kas var kļūt par visspēcīgo amuletu, kas pasargās no negatīvās enerģijas 0

Ikdienas dzīvē cilvēki izmanto ne mazums lietu, kas spēj piesaistīt noteiktu enerģiju. Tās spēcīgi ietekmē biolauku, apvelta to īpašnieku ar pozitīvu enerģiju un piepilda ar pozitīvām emocijām, uzskata ezoteriķi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Lasīt citas ziņas

Mūsdienās ir daudz dažādu talismanu un amuletu, kas nenes sevī nekādu enerģiju un ir apveltītas vien ar maldīgiem priekšstatiem par to spēku. Tāpēc nav jēgas uzreiz skriet uz veikalu, lai iegādātos spēcīgu amuletu, kas varētu uzlabot jūsu dzīves kvalitāti. Pietiks ar to, ka jūs pievērsīsiet uzmanību tām lietām, kas atrodas jums visapkārt mājās.

Kā darbojas amuleti, un kāda ir to nozīme?

CITI ŠOBRĪD LASA

Nevienam nav noslēpums, ka ikvienam cilvēkam ir enerģētiskais lauks. Mēs varam to saukt par cilvēka auru, kas var būt izteikti spēcīga vai dažkārt arī vāja. Kāds izstaro negatīvu enerģiju, bet kāds cits – tikai pozitīvu, kas apkārtējos rada prieku un pozitīvas sajūtas.

No enerģētiskā lauka ir atkarīgs arī cilvēku noskaņojumus, veiksme un panākumi. Daudzi cilvēki ietekmējas no noteiktas enerģētikas, kas atrodas arī viņu mājoklī, precīzāk, no lietām, kuras ir visapkārt. Tāpēc ir ļoti svarīgi turēt savu māju kārtīgu un tīru, izvairīties no strīdiem, negatīvu vārdu apmaiņām un citiem negatīviem faktoriem. Cilvēks pats spēj ietekmēt savu dzīvi, pastāvīgi veidojot savu enerģētisko lauku. Tieši tāpēc ieteicams ir vairot labo. Ja jūs dalāties laimē ar citiem, jums apkārt arī būs tādi paši cilvēki, tādējādi pozitīvā enerģētika jums apkārt vairosies.

Amuletiem ir īpaša loma daudzu cilvēku dzīvē. Noteiktā dzīves brīdī cilvēks saprot, ka ir pienācis laiks iegūt personisku aizsargu. Piemēram, regulāras slimības, strīdi, skandāli, nemainīgi slikts noskaņojums var pamudināt cilvēku meklēt personīgo talismanu, kas palīdzēs dzīvi stabilizēt un atgūt pazaudēto laimi. Un tas ne vienmēr nozīmē to, ka šis aizsargājošais priekšmets ir jāmeklē kādās īpašās vietās vai veikalos.

Lūk, 5 veiksmes amuleti, kas ir atrodami ikvienā mājoklī:

1. Slota

Lai cik dīvaini neliktos, bet tieši šī lieta var kļūt par spēcīgu amuletu. Tieši tāpēc pret to ir jāizturas uzmanīgi, to lietojot. Jāatceras, ka nekādā gadījumā to nedrīkst nenovietot ar netīro pusi uz leju, jo pretējā gadījumā finanšu situācija strauji pasliktināsies.
Slota spēj atbrīvot māju no visiem atkritumiem un netīrumiem, un, jo biežāk tiek izmantota, jo mazāk mājoklī uzkrājas negatīvā enerģija. Svarīgi, lai mājā atrastos viena slota, kas ne tikai vienkārši atrodas kādas telpas stūrī, bet arī tiek izmantota ar konkrētu nozīmi, jo citādi tā nespēj uzkrāt pozitīvo enerģiju. Pēc mājas uzkopšanas slotu vislabāk izmazgāt un atstāt pie mājas ieejas ar netīro pusi uz augšu. Šis priekšmets var palīdzēt atbrīvot no jebkādas negatīvās ietekmes, neielaižot negatīvo enerģiju tālāk kā līdz mājas slieksnim. Slota ne tikai pasargā tās saimnieku no nelaimes, bet arī sekmē labu garastāvokli.

2. Monētas

Ja jums mājās ir daudz sīknaudas, nesteidzies tikt no tām vaļā. Monētas ir spēcīgs amulets, kas var piesaistīt bagātību un panākumus. Lai monētas mājā uzlādētu pozitīvo enerģiju, nepieciešams tās nedaudz panēsāt sev līdzi un pēc tam tās atstāt pie spoguļa. Visspēcīgākie amuleti ir dažādu nominālvērtību monētas.

Reklāma
Reklāma

3. Sarkanas krāsas lentītes

Sarkanas krāsas lentes tiek uzskatītas par spēcīgiem fenšui amuletiem. Izrādās, tās patiešām spēj uzkrāt enerģiju, kas piesaista laimi un pozitīvas emocijas, vienlaikus attālinot no mājas negatīvo enerģiju. Lentītes var sasiet pie mājas ieejas, kā arī izkārt pagalmā. Tās palīdzēs atvairīt slikto enerģiju un neielaidīs to teritorijā.

4. Ziedlapiņas

Dāvināti ziedi, kas raisījuši laimi un prieku, arī var kļūt par spēcīgu amuletu. Kad ziedi sāk novīst, tiem var noplūkt ziedlapiņas, izkaltēt tās un pēc tam novietot pirms mājas ieejas (piemēram, kādā necaurspīdīgā traukā), bet tā, lai tās nebūt redzamas. Tas ir unikāls amulets, kas var pasargāt no ļaunuma jebkuru tā īpašnieku. Diemžēl šis talismans nepiesaista finansiālus panākumus, tomēr labāk par citiem amuletiem spēj pasargāt no negatīvām enerģijām un nelaimēm, palīdz saglabāt pozitīvo enerģiju un laimi.

5. Šķēres

Šķēres ir ļoti svarīgāks amulets, kas spēj aizsargāt māju no negatīvas ietekmes. Viss, kas nepieciešams, ir vienkārši piekārt tās pie ieejas sienas. Svarīgi, lai reizēm šīs šķēres tiktu izmantotu ar konkrētu nolūku, jo tikai tā tās spēj uzkrāt aizsargājošu enerģiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.