Reklāmraksti

5 pasākumi, kas jāapmeklē “Latvijas grāmatu izstādē 2020”0

Publicitātes attēls

No 28. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, norisināsies “Latvijas Grāmatu izstādes 2020”, kurā būs iespēja satikt savu iemīļoto grāmatu autorus, redaktorus, tulkotājus, māksliniekus, izdevējus un citas personas, kas ir iesaistītas grāmatas tapšanas procesā. Tikties ar personām, kuras padarījušas grāmatas īpašas.

Izstādes ietvaros, trīs dienu laikā, būs iespēja apmeklēt dažādus interesantus pasākumus un uzzināt grāmatu rakstīšanas un izdošanas aizkulises. Lūk saraksts ar aktivitātēm, kas noteikti jāapmeklē izstādē:

1. Saruna ar Janu Egli

28.februāri, plkst. 16:00 Rakstnieku viesistabā notiks saruna ar rakstnieci un Latvijas Literatūras gada balvas ieguvēju Janu Egli. Viņas jaunākā stāstu krājuma “DZIMŠANAS DIENA” prezentācija.

Uzzini, kas ir pamudinājis rakstnieci uzrakstīt šo grāmatu. Kas ir iedvesmojis grāmatas tapšanas procesā. Un kāds ir neparastā grāmatas vāka ilustrācijas stāsts.

2. Daces Judinas un Artura Nīmaņa pasākums “Laika stāsti: pārlauzt klusuma spirāli…”

1.martā, plkst. 15:00 uz Lielās skatuves notiks Daces Judinas un Artura Nīmaņa pasākums “Laika stāsti: pārlauzt klusuma spirāli…” Romāna “MĒMAIS” atvēršana un diskusija par kolektīvo klusēšanu un indivīda atbildību.

Sarunā piedalās: grāmatas autori, literatūrzinātniece Evija Veide, tiesu klīniskā psiholoģe Ilze Veitnere, sociologs Aivis Biķernieks, psihodrāmas speciāliste Gundega Kozlova, vēsturnieks Arvo Karelsons, grāmatu blogere Meldra Gailāne, literāte, pedagoģe Ruta Skrebele un kinorežisore Brigita Eglīte.

Prezentācijas laikā – romāna fragmentu lasījumi , Artura Nīmaņa muzikālais ietērps un videovizualizācijas.

3. Saruna ar Noru Ikstenu

29.februārī plkst. 14:00 uz Lielās skatuves notiks saruna ar rakstnieci Noru Ikstenu – par un kopā ar sarunu grāmatas “Runādamies” varoņiem.

“Satikties un runāt. Runāt dzīvi un tieši, pārteikties, kļūdīties, iesmieties un apraudāties. Piedzīvot sarunas prieku. Mūsu nervozajā pasaulē, kurā pazūd laiks un viss mainās tik strauji, šādi mirkļi ir retums” tā rakstniece Nora Ikstena.

4. Guntis Eniņš stāsta par Latvijas dabas brīnumiem

29.februārī plkst. 16:00 uz Lielās skatuves leģendārais pētnieks un atklājējs Guntis Eniņš stāstīs par brīnumainākajām dabas parādībām Latvijā un prezentēs grāmatu “Latvijas dabas brīnumi.”

“Guntis Eniņš ar šo grāmatu atkal liks mums apturēt dienu steigu, lai līdz ar viņu varam paraudzīties uz kādu Dieva radītās pasaules brīnumu un dārgumu, kas tālu nav jāmeklē, kas ir tepat mums blakus, tikai rūpju un alkatības gūzmā nenovērtēts. Ar katru savu grāmatu viņš mums atklāj Latviju kā pārsteigumu valsti” tā kinorežisors, LZA Goda loceklis, Jānis Streičs.

5. Alīnas Voronovas konsultācijas par prasmi pārvaldīt finanses

29.februārī plkst. 13:30 LATVIJAS MEDIJI stendā notiks grāmatas “NAUDAS ENERĢIJA” autores Alīnas Voronovas konsultācijas par prasmi pārvaldīt finanses.

“Grāmata, kas mainīja skatījumu uz naudu manā dzīvē, kas naudu skata kā vienotu dzīves daļu, nevis kaut ko atrautu no pārējās esamības. Saprotot savas pārliecības iemeslus, ir iespējams to mainīt uz labvēlīgāku. Šī ir grāmata, kura neieguls plauktā, bet tiks aktīvi lietota” tā grāmatu blogere Meldra Gailāne.

Saistītie raksti

“Latvijas Grāmatu izstādes 2020” ietvaros katram tās apmeklētājam būs iespēja iegādāties izdevniecības “Latvijas Mediji” jaunākās grāmatas un pēdējā laika bestsellerus, kā arī tematiskos izdevumus par īpaši izdevīgām cenām. Izmanto iespēju jauki pavadīt laiku un iegūt savā īpašumā sen kāroto grāmatu!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pledi bērniem: kādēļ tie vajadzīgi un kādu izvēlēties?
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Automašīnas uzkopšana pavasarī – 6 lietas, kas jāizdara
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pafbet atlēti aicina sēdēt mājās, bet nesēdēt malā
17. Marts, 2020

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
Raidījums: Lemberga lieta – starp retajām mutvārdu procesā skatāmajām vīrusa laikā
4 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“airBaltic” atlaižamo saraksts kļūst garāks; Gauss sola visus paņemt atpakaļ
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. “Divi un divi”. Publiskās vietās turpmāk – uzturēšanās ierobežojums 1
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“de facto”: Drīzumā cer piegādāt vairākus miljonus respiratoru; pamodušies arī viltvārži
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Maskavas iedzīvotājiem nosaka pašizolācijas režīmu
2 stundas