Foto: Shutterstock

5 zodiaka zīmes, kurām sagādā prieku bojāt citiem dzīves 58

Diemžēl astroloģija mēdz atklāt ne tikai mūsu labās, bet arī sliktās lietas. Astrologi uzskata, ka no visām 12 zodiaka zīmēm ir tikai piecas, kurām teju vai prieku un gandarījumu sagādā problēmu radīšana citiem cilvēkiem. Vai tu arī esi viņu vidū?

Reklāma
Reklāma

Auns

FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
TV24
Rajevs: Es nesaprotu, kā var atteikties aizstāvēt savu dzimteni! Tev tas karavīra zvērests būs jādod vienalga!
Lasīt citas ziņas

Auni ir ļoti lieli egoisti, kuri nekad negrib rūpēties par otra cilvēka labsajūtu. Tieši šī zodiaka zīme tiek uzskatīta par visdestruktīvāko no visām zodiaka zīmēm. Astrologi uzskata, ka šie cilvēki ir ārkārtīgi impulsīvi, bieži vadās pēc savām emocijām, absolūti nedomājot par to, kā jūtas citi. Un nekad nedomā par sekām. Šajā zīmē dzimušie dažkārt sev apkārt spēj sagraut visu – arī attiecības ar mīļiem cilvēkiem.

Dvīņi

Dvīņi, kuriem ir “divas sejas”, patiesībā pat mīl ņirgāties par citiem cilvēkiem un bojāt viņiem dzīvi. Viņi tiešām no tā gūst gandarījumu… Šie cilvēki ir neprognozējami. Viņiem patīk lielīties, manipulēt un pat iebiedēt apkārtējos. Arī attiecībās ar mīļoto šīs zīmes pārstāvji nav nekādi eņģeļi.

Strēlnieks

CITI ŠOBRĪD LASA

Strēlnieki uzskata, ka ir pieredzējušāki un gudrāki par visiem pārējiem, tāpēc viņi nemitīgi kādu pamāca vai pat uzspiež savu viedokli. Tāpat viņi ir asi, impulsīvi un viegli aizkaitināmi. Viņu tendence mācīt citus ir patiešām apgrūtinoša, un tā vietā, lai to pārtrauktu darīt, viņi to dara ar dubultu jaudu, ja kāds izrāda pretestību.

Zivis

Zivīs grib justies kā visu mīluļi, un, ja tā nenotiek, viņi savu naidu nespēj turēt sevī. Šie cilvēki mēdz būt “toksiski” un apgrūtinoši ar savu izturēšanos. Līdzīgi Strēlniekiem, viņiem ļoti patīk pamācīt citus. Un, ja šie cilvēki jūt, ka viņus neapbrīno un viņos neieklausās, ātri aizsvilstas un tas visu vēl vairāk sarežģī… Zivis ir arī aukstasinīgi aprēķinātāji – gandrīz neko nedarīs “tāpat vien”.

Skorpions

Skorpionu lielākais trūkums ir viņu neizmērojamais egoisms, kas bieži vien sagādā sāpes un ciešanas tiem cilvēkiem, kas ar viņiem dzīvo vienā mājā. Šiem cilvēkiem ir ļoti sarežģīts raksturs un ir gandrīz neiespējami ar viņiem strīdēties vai likt mainīt viņu domas. Skorpioni tāpat arī nekad neko nevienam nepiedod, gluži otrādi – vēl atriebjas. Un, ja runa ir par šo, viņi ir gatavi nodarīt sāpes visiem – pat saviem tuviniekiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.