Foto: Unsplash

6 zodiaka zīmes, kas dzīvo pārāk izšķērdīgi 0

Jūs iztērējat pārāk daudz naudas? Par laimi, astroloģija var palīdzēt mums saprast, kad mēs patiešām bez racionāla iemesla tērējam par daudz naudas. Cilvēki, kas tērē pārāk daudz finanses, tiek dēvēti par izšķērdīgiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Noskaidro, vai esi dzimis laikā, kad šis “netikums” ir teju ierakstīts zvaigznēs!

1. Auns

Auns izturas impulsīvi pilnīgi pret visu, un tas attiecas arī uz tēriņiem. Ja viņi kaut ko vēlas tagad un tūlīt, viņi to iegūs. Viņi nav tendēti domāt par to, kā būtu, ja būtu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja Auni par kādu pirkumu domā pārāk ilgi, šis “kaut kas” jau viņa acīs ir zaudējis pievilcību. Tāpēc, ja Auniem kaut kas iepatīkas, tad viņi to pērk tagad. Tamdēļ arī šo cilvēku dzīvē itin bieži gadās situācijā, kad makā vairs nav atlicis naudas, jo viņi neprot savus tēriņus dalīt pēc prioritātēm.

2. Lauva

Lauvai patīk iepirkties un apdāvināt draugus un tuviniekus. Nav nozīmes, ka nav iemesla, ja Lauva ieraudzīs skaistu dāvanu, kas kādam varētu patikt, tā tiks nopirkta.

Dažkārt šis dāvinātāja gars vēršas pret pašu Lauvu. Jo šīs zīmes pārstāvji mīl dzīvot grezni. Labi, ja viņi prasu pārvaldīt savu bagātību, diemžēl tas ne vienmēr notiek – viņi neprot naudu netērēt tad, kad tās ir mazāk.

3. Zivis

Ja ir nepieciešams aizņemties naudu, tad visdrošākais veids ir doties pie Zivīm. Kāpēc? Jo viņas vienkārši neprot atteikt, pat, ja zina, ka prasītājs šo naudu nekad neatdos. Ja Zivīm prasa investēt kādā kompānijā vai finanšu piramīdā, viņas noteikti to izdarīs, citādi jutīsies vainīgas, ka nav kādam izpatikušas. Zivis, gluži vienkārši, ir pārāk devīgas.

4. Strēlnieks

Strēlnieki ļoti mīl tērēties tādām lietām kā aviobiļetes, viesnīcas un restorāni. Problēma ir tajā, ka viņi nekritizē savus izdevumos un neseko līdzi saviem ienākumiem. Viņi grib dzīvot tā, lai viņus neviens neierobežo – arī algas lielums. Un, ja izrādās, ka izdevumi ir lielāki par ienākumiem, Strēlnieks ir nikns uz visu pasauli, tikai ne pats uz sevi. Un nekādus secinājumus arī viņš neizdara.

5. Dvīņi

Dvīņi bieži kļūst par impulsīvu pirkumu “upuriem”, turklāt viņiem patīk skaistas lietas. Viņiem patīk baudīt dažādus dzīves labumus un ja tie maksā lielu naudu, viņi uzskata, ka laime naudā nav mērāma. Tiesa, tad, kad viņi ir iztērējuši teju visus savus ietaupījumus, Dvīņu “otrā seja”, ko sauc par atbildību, pavisam noteikti to nožēlos.

Reklāma
Reklāma

6. Ūdensvīrs

Ūdensvīriem patīk sekot pasaules modes tendencēm – ja visi iegādājas jaunus “gadžetus”, protams, ka arī viņiem tos vajag. Ja ēd ekoloģisku pārtiku, protams, ka arī viņiem tas ir jāizmēģina. Ūdensvīri ir cilvēki, kas tērē pārāk daudz naudas “eksperimentējot” ar dažādām lietām. Dažkārt viņu investīcijas atmaksājas, bet dažos gadījumos viņi cieš lielus zaudējumus. Bet tik un tā, tas Ūdensvīrus dara laimīgus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.