Foto: Prazis Iimages/SHUTTERSTOCK

4 zodiaka zīmju pāri, kas ātri izšķiras 8

Ir pāri, kas šķiet kā divas ābola pusītes, bet ir tādi, kuri ātri vien saprot, ka patiesībā viņiem nav gandrīz nekā, kas viņus vieno. Lūk, četri zodiaka zīmju pāri, kas ātri izšķiras.

Reklāma
Reklāma

Auns un Vēzis

FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Lasīt citas ziņas

Auni parasti ir ļoti enerģiski, darboties griboši. Savukārt Vēži ir emocionāli, un jutekliski. Straujums ir pēdējais, kas viņiem dzīvē ir vajadzīgs. Atšķirīgā pieeja dzīvei viņu vidū izraisa biežus un nepārvaramus strīdus. Un ne viens, ne otrs savu dabu nav gatavs mainīt.

Vērsis un Ūdensvīrs

Vērši parasti novērtē stabilitāti un tradīcijas, savukārt Ūdensvīri tiecas pēc brīvības. Šīs vērtības viņus nekādā veidā nevieno, bet tieši otrādi – rada plaisu abu attiecībās. Bieži vien tas beidzas ļoti ātri – pārmetumi vienam pret otru ir sāpīgi.

Dvīņi un Jaunava

CITI ŠOBRĪD LASA

Dvīņi var šķist pārāk svārstīgi, pārāk nestabili  nobriedušajai un stabilajai Jaunavai. Arī viņiem ir dažādas dzīves vērtības, un viņi problēmas risina pavisam atšķirīgi. Ja Dvīņi bieži vien cer, ka tās atrisināsies pašas no sevis un maina savu viedokli piecas reizes dienā, tad Jaunavas to dari pavisam citādi – ja ir problēma, ir risinājums, turklāt tas notiek ļoti skaidri un mērķtiecīgi.

Lauva un Skorpions

Šīs abas zodiaka zīmes ir spēcīgas personības un abas tiecas pēc līderības, kas var novest pie sāncensības. Neviens no viņiem nebūs gatavs piekāpties. Šī savienība ir neveiksmīga jau no pirmajiem mirkļiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.