Foto: SHUTTERSTOCK

4 zodiaka zīmes, kas vienmēr noskaidro patiesību 8

Starp mums ir tādi cilvēki, no kuru acīm un reizēm tikai – sajūtām, nenoslēpsi neko! Astrologi akcentē četras zodiaka zīmes, kas izceļas ar īpašu neatlaidību un spējām rast atbildes. Šādus cilvēkus varētu saukt par īstiem un apdāvinātiem detektīviem. Pat nemēģiniet no viņiem neko noslēpt!

Reklāma
Reklāma

Skorpions

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Skorpioni ir kaislīgi visās savās izpausmēs, un tas viņus arī padara par lieliskiem detektīviem. Viņi ļoti labprāt ķeras pie noslēpumu izzināšanas, un bieži vien spēj atrisināt arī ļoti sarežģītas situācijas. Viņu neatlaidība ir neaizstājams “instruments”, kas palīdz viņiem nonākt līdz atbildēm, kas viņus interesē.

Jaunavas

Interesanti, ka astrologi uzsver tikai Jaunavu – vīriešu spējas atklāt noslēpumus. Tātad, šiem cilvēkiem piemīt lieliskas prasmes organizēt savu darbu, viņi ir ļoti niansēti pret dažādām detaļām, kas, protams, lieliski noder, lai kaut ko izzinātu. Viņiem arī piemīt analītisks prāts, kas ļauj viņiem pamanīt būtiskas detaļas, kas citiem, iespējams, paliek nepamanītas. Šie vīrieši ir lieliski detektīvi, tāpēc sievietēm, kas dzīvo kopā ar šādu vīrieti, nevajadzētu neko censties no viņiem noslēpt!

Ūdensvīrs

CITI ŠOBRĪD LASA

Ūdensvīriem piemīt oriģināla domāšana, un viņi bieži vien lietas redz no neparastiem skatupunktiem. Viņu spējas analizēt un vēlme izzināt kaut ko noved viņus pie vienīgās patiesības. Šie cilvēki “izmeklēšanai” pieiet radoši un tas vienmēr vainagojas ar panākumiem.

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ir ļoti attīstīta intuīcija, un tā viņiem palīdz sajust izmaiņas apstākļos pat tad, kad citi to vēl ne tuvu nejūt. Turklāt Vēži ir gana neatlaidīgi – ja viņi ko ieņēmuši galvā, tad viņi “aizraksies” līdz patiesībai. Nevajag censties no šiem cilvēkiem kaut ko noslēpt – viņi to tāpat atklās, un tad būs tikai sliktāk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.