Latvijā
Kriminālziņas

8 Gruzijas pilsoņiem par maz naudas, neielaiž Latvijā0

Foto: LETA

Valsts robežsardzes (VP) amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē pirmdien, 5.martā, konstatēja 42 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 19 robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta 12 ārzemniekiem, tā portālu “La.lv” informēja VP Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Izraēlas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīga ceļošanas dokumenta, kā arī 8 Gruzijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Savukārt Grebņevas, Silenes un Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Krievijas un 2 Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei. Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēta 1 Latvijas pilsone, kurai nebija derīga ceļošanas dokumenta. Personai liegta izceļošana no valsts.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 7 personām – 4 Krievijas, 2 Lietuvas un 1 Ukrainas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 16 personas – 6 Baltkrievijas, 4 Latvijas, 2 Lietuvas, 1 Krievijas, 1 Uzbekistānas, 1 Kazahstānas un 1 Vācijas pilsoni.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.