Latvijā
Kriminālziņas

8 Gruzijas pilsoņiem par maz naudas, neielaiž Latvijā0

Foto: LETA

Valsts robežsardzes (VP) amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē pirmdien, 5.martā, konstatēja 42 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 19 robežpārkāpēji, tajā skaitā ieceļošana Latvijā liegta 12 ārzemniekiem, tā portālu “La.lv” informēja VP Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 1 Izraēlas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīga ceļošanas dokumenta, kā arī 8 Gruzijas pilsoņiem, jo ārzemniekiem nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam.

Savukārt Grebņevas, Silenes un Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta 2 Krievijas un 2 Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Izceļošana no valsts liegta vienai Latvijas pilsonei. Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēta 1 Latvijas pilsone, kurai nebija derīga ceļošanas dokumenta. Personai liegta izceļošana no valsts.

Saistītie raksti

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 7 personām – 4 Krievijas, 2 Lietuvas un 1 Ukrainas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības 16 personas – 6 Baltkrievijas, 4 Latvijas, 2 Lietuvas, 1 Krievijas, 1 Uzbekistānas, 1 Kazahstānas un 1 Vācijas pilsoni.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Ražošanas ēka deg ar atklātu liesmu: kopš nakts cīnās ar uguni Priekuļos 3
17 stundas
DE
Dace Ezera
Latvijā
Zane Gusta no sapņu pilsētas Maiami atgriezusies Latvijā un lauku īpašumā audzē lavandas
19 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izdemolēta LVM apsaimniekotā atpūtas vieta pie Nīcgales akmens
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
EM vērtē, vai nevajadzētu izlīgt ar bijušajiem “Parex” īpašniekiem
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
Merzļikins jau sāk uzlabot Irbes ierakstus NHL
9 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Kijevā nogādāti Irānas aviokatastrofā bojāgājušo ukraiņu pīšļi
10 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Aukstākā būs nakts uz ceturtdienu: laika prognoze nedēļai
14 stundas
LE
LETA
Ekonomika
TV3: Nemiro grib tikt vaļā no valsts sekretāra
8 stundas