STOPkadri: Citskovskis izdarīja tik daudz, lai arī viņam iemācītu “lidot” 48

No kādas noklausītas sarunas Ministru kabinetā: “Jāni, vai tu arī gribi palidot kā Krišjānis?” Jānis atbild, ka nē, bet Evika teica:”Tu palidosi, tu palidosi un kā vēl!” Tāpēc Evika izdevusi rīkojumu ierosināt disciplinārlietu pret valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski. Lēmums pieņemts pamatojoties uz dienesta pārbaudi.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

“Tas ir starpziņojums, kad būs īstais – tad tik jūs redzēsiet! Ko tad viņš tādu izdarījis? Iespējams, amata pienākumu nepamatota nepildīšana, nolaidīgs, nekvalitatīvi darba pienākumus pildījis, neatbilstoši rīkojies ar finanšu līdzekļiem…nu tad jau uzreiz pie sienas. Jānis ticēja labajam, viņš ticēja politiķiem, kā viņš nesaprata, ka to darīt nevar, nezinu. Bet viņš kā kancelejas vadītājs izdarīja tieši tik daudz, lai viņam arī iemācītu lidot!” TV24 raidījuma “STOPkadri” smīn Armands Puče.

Jau ziņots, ka Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) izdevusi rīkojumu ierosināt disciplinārlietu pret Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lēmums pieņemts, pamatojoties uz dienesta pārbaudes komisijas 2024.gada 7.maija starpziņojumā konstatētajiem apstākļiem un tiesību normu pārkāpumiem. Starpziņojumā secināts, ka Citskovskis, iespējams, nekvalitatīvi pildot likumu normas, ir izdarījis disciplinārpārkāpumu, proti, amata pienākumu nepamatotu nepildīšanu vai nolaidīgu un nekvalitatīvu pienākumu pildīšanu, tostarp neatbilstoši rīkojoties ar finanšu līdzekļiem, kā rezultātā valstij nodarīts būtisks mantisks zaudējums vai radīts valsts interesēm būtisks kaitējums.

Līdz ar Siliņas rīkojumu ir izveidota disciplinārlietas izmeklēšanas komisija, kuru vadīs Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs. Komisijā strādās Finanšu ministrijas Iekšējā audita departamenta direktore Arina Andreičika, Ekonomikas ministrijas Administrācijas vadītāja Dace Gaile, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Aija Grīnberga, Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre Dace Kļaviņa un Tieslietu ministrijas Juridiskā departamenta direktors Aleksejs Remesovs.

Lai nodrošinātu disciplinārlietas vispusīgu un objektīvu izmeklēšanu, kā arī nepieļautu iespēju Citskovskim traucēt disciplinārlietas izmeklēšanu, Siliņa lēmusi atstādināt Citskovski no amata pienākumu izpildes uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku, bet ne ilgāk kā līdz disciplinārsoda izpildes uzsākšanai, saglabājot mēnešalgu un sociālās garantijas.

Atstādināšanas laikā Valsts kancelejas direktora pienākumus uzdots pildīt Valsts kancelejas direktora vietniecei juridiskajos jautājumos Inesei Gailītei.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.