2019.gada 14.augusts. Tautas krustaceļš Aglonas bazilikas sakrālajā laukumā.
2019.gada 14.augusts. Tautas krustaceļš Aglonas bazilikas sakrālajā laukumā.
Foto: Ernests Dinka, Saeima

Aglonas svētku norisei no valsts budžeta piešķir 175 663 eiro 1

Valdība otrdien piešķīra 175 663 eiro Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku rīkošanas nodrošināšanai Aglonā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Svētki šogad norisināsies no 12.augusta līdz 15.augustam.

Tieslietu ministrijas izstrādātajā rīkojumā skaidrots, ka no šīs summas Iekšlietu ministrijai plānots novirzīt līdzekļus 51 818 eiro apmērā. No tiem 45 382 eiro nepieciešami ceļu satiksmes organizēšanai, personu un sabiedrības drošības garantēšanai un apsardzes veikšanai – atlīdzības samaksai 144 Valsts policijas darbiniekiem par dienesta pienākumu izpildi virs noteiktā laika un par darbu nakts laikā, kā arī degvielas iegādei 1009 litru apmērā 48 auto ekipāžām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atlikušie 6436 eiro no Iekšlietu ministrijai piešķiramās summas nepieciešami Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam atlīdzības samaksai par dienesta pienākumu izpildi virs noteiktā laika un par darbu nakts laikā, kā arī degvielas iegādei 70 litru apmērā un komandējuma izmaksu segšanai četriem darbiniekiem četrām dienām.

Veselības ministrijai svētku nodrošināšanai ir nepieciešami 61 727 eiro, tostarp neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai un koordinēšanai, kā arī dzeramā ūdens mikrobioloģiskajai un ķīmiskajai izmeklēšanai.

Savukārt Zemkopības ministrijai nepieciešami līdzekļi 1214 eiro apmērā, tostarp pārtikas uzņēmumu, kas nodrošina produktu mazumtirdzniecību un sabiedrisko ēdināšanu, uzraudzībai un kontrolei.

Tieslietu ministrijai paredzēts novirzīt 55 505 eiro, tostarp, lai nodrošinātu atkritumu konteineru nomu, sabiedriskās tualetes un nepārtrauktu elektroapgādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.