Neraugoties uz pieteikto maksātnespēju, Vācijas aviokompānijas “Air Berlin” “Tegel” lidostā lidojumus vēl veic.
Neraugoties uz pieteikto maksātnespēju, Vācijas aviokompānijas “Air Berlin” “Tegel” lidostā lidojumus vēl veic.
Foto – EPA/LETA

“Air Berlin” visus lidojumus pārtrauks līdz oktobra beigām 0

Grūtībās nonākušajai Vācijas otrajai lielākajai lidsabiedrībai “Air Berlin” jāpārtrauc visi lidojumi līdz oktobra beigām, pirmdien paziņoja aviokompānija.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

“Cik mēs zinām, tad lidojumi vairs nebūs iespējami, vēlākais, pēc 28.oktobra, ņemot vērā maksātnespējas noteikumus,” darbiniekiem nosūtītā vēstulē norāda lidsabiedrības vadītājs Tomass Vinkelmans.

“Air Berlin” augusta sākumā tiesā iesniedza maksātnespējas pieteikumu, jo tās lielākais akcionārs – Abū Dabī bāzētā lidsabiedrība “Etihad Airways” – vairs nenodrošina finansiālu atbalstu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aviokompānija spējusi turpināt darbību, pateicoties ārkārtas aizdevumam no Vācijas valdības.
Savukārt “Air Berlin” struktūrvienības “Niki” un LGW pašas nav bankrotējušas un spēs turpināt lidojumus arī pēc oktobra beigām.

Tikmēr “Air Berlin” pārrunas par aviokompānijas daļu pārdošanu šobrīd turpina ar Vācijas lielāko aviokompāniju “Lufthansa” un Lielbritānijas “EasyJet”.
Šīs pārrunas paredzēts noslēgt 12.oktobrī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.