Ekerānuzņēmums no “TV3 Latvija” profila Facebook.
Ekerānuzņēmums no “TV3 Latvija” profila Facebook.
Mūžībā devusies latviešu režisore Inta Gorodecka.

“Aizliedza kādam to teikt”: režisores Intas Gorodeckas pēdējās dzīves dienas bija ļoti straujas 0

Jau tika ziņots, ka pirms dažām dienām nāca sēru vēsts – 65 gadu vecumā mūžībā devusies kulta seriāla “UgunsGrēks” ilggadējā režisore Inta Gorodecka. Žurnālam “Kas Jauns?” montāžas režisore, Gorodeckas “labā roka” Ilze Bētiņa pastāstījusi, ka veselības likstas režisorei bija jau kopš pagājušā gada vasaras, tomēr Inta nav vēlējusies, ka tas ir zināms plašākam cilvēku lokam, tāpēc aizliegusi to kādam teikt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

“Inta par to negribēja runāt, tāpēc arī aizliedza kādam to teikt. Mums, kas zinājām, bija cerības, ka izķepurosies,” – žurnālam “Kas Jauns?” stāsta Ilze.

Pirms aptuveni mēneša, kad Ilze vēlējusies ar Intu parunāt par gaidāmajiem projektiem, režisore esot atbildējusi, ka ir pie aparātiem, jo no ķīmijterapijas esot sākusies saindēšanās. Organismam bija kļuvis grūti cīnīties ar slimību. “Beigas bija ļoti straujas,” – žurnālam saka Bētiņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Režisore Inta Gorodekca bija 65 gadus veca. Ilgus gadus viņa bija seriāla “UgunsGrēks” režisore, tāpat arī veidojusi citus zināmus projektus, piemēram, “Ēnu spēles”. Savulaik režisore beigusi Kultūras darbinieku tehnikumu un Ļeņingradas Teātra, mūzikas un kinematogrāfijas institūtu. 2008.gadā Inta Gorodecka saņēma “Zelta Viļņa” balvu kategorijā “Gada režisore”.

Visu interviju ar Ilzi Bētiņu lasi 9.maija “Kas Jauns?” izdevumā.

SAISTĪTIE RAKSTI