Ekonomika
Bizness

“Akropolē” darbu sācis jaunais KFC restorāns0


“Akropolē” darbu sācis jaunais KFC restorāns
“Akropolē” darbu sācis jaunais KFC restorāns
Publicitātes foto

Iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” darbu sācis jaunais “Kentucky Fried Chicken” (KFC) restorāns. Līdz ar otrās starptautiskā restorānu tīkla filiāles atvēršanu franšīzes jaunie īpašnieki, Igaunijas uzņēmums “Apollo Group”, meklē darbiniekus.

KFC Baltijā nodrošina darba vietas aptuveni 130 darbiniekiem, bet jau tuvāko trīs gadu laikā tās plānots palielināt līdz pat 800, investējot apmācību programmās un trīskāršojot restorānu skaitu.

Apmaksāti darbinieku mācību komandējumi

Līdz ar jaunā koncepta ieviešanu KFC piedzīvo ne tikai vizuālas izmaiņas – restorānu dizains tiek ieturēts modernā stilā un gaišos toņos, iemiesojot KFC raksturīgās klasiskās amerikāņu pusdienotāju vērtības, bet arī īsteno rūpīgi izstrādātu pasaules līmeņa darbinieku apmācību programmu.

"Akropolē" darbu sācis jaunais KFC restorāns

Programmas ietvaros restorānu darbinieki tiek sūtīti apmaksātās apmācībās uz ārzemēm, kur tie vairāku mēnešu garumā piedalās gan teorētiskajās, gan praktiskajās nodarbībās latviešu un angļu valodā. Šajā laikā darbinieki apgūst restorāna globālos darba noteikumu standartus un veic dažādus ar klientu servisa nozari saistītus testus, kas ļauj noteikt to atbilstību izvēlētajai darba pozīcijai.

Katra līmeņa darbiniekam ir jāpabeidz zemāk esošo līmeņu apmācību programma, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenus, turklāt teorētiskās zināšanas nepieciešams apgūt un pierādīt arī praksē. Kompānijas kolektīvu apmāca augstākās klases profesionāļi no “Apollo Group” franšīzes partneruzņēmuma “YUM Brands”. Topošajiem darbiniekiem pilnībā apmaksātā apmācību komandējuma laikā tiek segti arī ceļošanas un uzturēšanās izdevumi.

Ikdienā KFC komandai pieejama arī tiešsaistes mācību platforma, kur iespējams gan atsvaidzināt esošās zināšanas, gan nokārtot dažādus testus un obligātos eksāmenus. Plānots, ka jau tuvākajā nākotnē jaunu apmācību centru paredzēts atvērt arī tepat, Baltijas reģionā.

Te būs darbs

“Lai gan pašlaik Rīgas restorānu kolektīvs jau ir nokomplektēts, “Apollo Group” ir atvērti jaunu, motivētu darbinieku piesaistei, jo tuvākajos gados Baltijas valstīs plānots atvērt vēl vismaz 20 jaunus KFC restorānus. Katrā restorānā ir nepieciešams restorāna menedžeris, asistenti, maiņu vadītāji un zāles darbinieki, turklāt mēs savā komandā gaidām gan cilvēkus, kuri vēlas strādāt nepilnu slodzi, piemēram, apvienojot darbu ar mācībām, gan arī nozares profesionāļus, kuri grib būvēt savu karjeru starptautiskā uzņēmumā.

KFC meklē cilvēkus ar vēlmi mācīties un potenciālu augt, tāpēc fokusējamies nevis uz kvantitāti un iepriekšējo pieredzi, bet gan uz kvalitāti un motivāciju,” stāsta KFC vadītājs Baltijas valstīs Marius Stonkus.

Saistītie raksti

Pateicoties tam, ka “Apollo Group” ir daļa no pasaules mēroga korporācijas YUM Brands, uzņēmums saviem darbiniekiem nodrošina arī dažādus papildu bonusus, kā arī motivē komandu uzlabot darba ražīgumu, izmantojot pavisam vienkāršu sistēmu – pirmkārt, visiem darbiniekiem ir skaidri zināms, kas ir jāsasniedz, lai kāptu pa karjeras kāpnēm, un, otrkārt, darbinieku sekmes vienmēr tiek uzslavētas un atalgotas.

Tāpat “Apollo Group” regulāri organizē arī komandu sacensības un dažādus saliedēšanās pasākumus, turklāt uzņēmums augstu vērtē arī klientu atsauksmes, tādēļ KFC mājas lapā ir pieejama atsauksmju veidlapa, kas restorānu tīklam ikdienā palīdz monitorēt un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā janvārī mazāks jaunu vieglo auto reģistrācijas kritums par ES vidējo
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Asociācija: Spēļu zāļu aizliegšana Latvijas pašvaldībās pēc azartspēļu nodokļa pārdales bija gaidāma
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kurš būs labākais restorāns Baltijā un kādēļ slēgta “Bibliotēka Nr. 1”? 1
6 stundas

Lasītākie raksti

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Zolitūdes traģēdijas lietā Sergetam piespriež 6 gadu cietumsodu, bet pārējos apsūdzētos attaisno
Tiešraide 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cietušo biedrības vadītāja: Spriedums Zolitūdes traģēdijas krimināllietā ir farss 2
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Staķis būs Rīgas mēra kandidāts kopīgajā “AP” un “Progresīvie” ārkārtas vēlēšanu sarakstā
25 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Solis tuvāk gāzes terminālim
40 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Meiteni noskatīja liftā: Ķengaragā notver pedofilu
1 stunda