Gints Andžāns
Gints Andžāns
Foto: Zigmunds Bekmanis

Aktieris Gints Andžāns kļuvis par izpilddirektoru 13

Šosezon aktieris Gints Andžāns kļuvis arī par Dailes teātra izpilddirektoru un iecelts par prokūristu, aģentūra LETA noskaidroja teātrī.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Teātra pārstāve Agnese Vārpiņa skaidroja, ka lēmums piešķirt prokūru Andžānam saistīts ar viņa ieņemamo amatu Dailes teātrī. Andžānam ir sociālo zinātņu maģistra grāds tiesību zinātnē.

Kā atzīmēja Vārpiņa, kopš Andžāns sāka pildīt Dailes teātra izpilddirektora pienākumus, viņš ir teātra ārštata aktieris.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Lursoft” pieejamā informācija liecina, ka Dailes teātrī 16.novembrī reģistrēta jauna prokūra. Teātra prokūristu iecelts Andžāns, paredzot tiesības atsevišķi pārstāvēt teātri, izņemot tiesības atsavināt Dailes teātra nekustamo īpašumu, to ieķīlāt vai arī apgrūtināt ar lietu tiesībām. Otrs teātra prokūrists kopš 2022.gada sākuma ir Normunds Matutis.

Dailes teātra apgrozījums 2022. gadā audzis līdz 3 miljoniem eiro, bet peļņa pēc nodokļiem – līdz nepilniem 6000 eiro. Vēl 3,17 miljonus eiro veidojusi valsts dotācija.

Kā norādīts Dailes teātra tīmekļvietnē, Andžāns mācījies Madonas pilsētas ģimnāzijā, Madonas Valsts ģimnāzijā un Madonas mūzikas skolas pūšamo instrumentu nodaļā. 2005.gadā viņš iestājies Dailes teātra 9.studijā, kuru beidzis 2009.gadā, vienlaikus iegūstot Latvijas Kultūras akadēmijas Humanitāro zinātņu bakalaura grādu mākslās

Viņš ir Dailes teātra aktieris kopš 2012.gada, taču izrādēs piedalās kopš 2009.gada

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.