Medības
Pieredze

Aktualitātes Latvijas Mednieku savienībā0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – Linda Dombrovska

Latvijas Mednieku savienība 18. februārī kopā ar Valsts policijas, Iekšlietu ministrijas un citu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem piedalījās Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas projekta Iekšlietu nozares iestāžu darbības efektivitātes paaugstināšana Latvijā otrā posma atklāšanas sanāksmē.

Sanāksmē Iekšlietu ministrijas un projekta iepirkuma uzvarētāja – auditorkompānijas “Ernst&Young” – pārstāvji iepazīstināja klātesošos ar darbības plānu šaujamieroču licencēšanas un atļauju izsniegšanas procesa efektivizācijai un digitalizācijas risinājumu izstrādei.

Visas iesaistītas puses vienojās par sadarbību, lai sasniegtu galveno mērķi – panākt efektīvu, lietotājiem ērtu šaujamieroču licencēšanas un atļauju izsniegšanas procesu.

Arī šogad, kā to paredz vienošanās par sadarbību, kas noslēgta starp Aizsardzības ministriju un Latvijas Mednieku savienību, notiks virkne pasākumu. Martā LMS pārstāvji ar lekcijām par medībām un to nozīmi mūsdienās piedalīsies Jaunsardzes trešā līmeņa nometnēs visā Latvijā.

Savukārt 28. un 29. martā Ādažu poligonā norisināsies apmācība, treniņšaušana un sacensības tālšaušanā. Dalība visiem interesentiem bez maksas. Sīkāka informācija par pasākumu un pieteikšanos LMS mājaslapā.

8. un 22. martā Dobeles šautuvē norisināsies LMS organizētā VIII Latvijas Siluetu ziemas kausa izcīņa pneimatikas šaušanā – 3. un 4. posms. Interesenti laipni gaidīti.

28. martā Ķīpsalā izstādes “Outdoor Riga 2020” ietvaros norisināsies LMS biedru pilnsapulce. Tās apmeklētājiem, kā ierasts, būs iespēja apmeklēt izstādi par brīvu. Aicinām LMS biedrus nodrošināt pārstāvju dalību pilnsapulcē.

Vairāk lasiet žurnālā Medības

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.