Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Dmitry Pichugin/Shutterstock

Alūksnes novadā krasi pieaugs pabalsti jaundzimušajiem 0

Alūksnes novadā ievērojami pieaugs bērna piedzimšanas pabalsts un pabalsts ģimenēm, kurās piedzimuši dvīnīši un trīnīši, norāda pašvaldība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm
Lasīt citas ziņas

4. aprīlī stāsies spēkā grozījumi pašvaldības saistošajos noteikumos “Par materiālo atbalstu iedzīvotājiem Alūksnes novadā” un saskaņā ar tiem turpmāk bērna piedzimšanas pabalsts līdzšinējo 75 eiro vietā būs 40% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas. Līdz ar to šobrīd, ņemot vērā minimālās algas apmēru, bērna piedzimšanas pabalsta apmērs ir 172 eiro.

Bērna piedzimšanas pabalstu Alūksnes novadā piešķir mazuļa aprūpes priekšmetu un preču iegādei. Saņemt šo pabalstu ir tiesības vienam no bērna vecākiem vai tos aizstājošai personai, ja šīs personas pamata dzīvesvieta ne mazāk kā sešus mēnešus ir deklarēta Alūksnes novadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

No 4. aprīļa mainīsies arī svētku pabalsta apmērs, ko Alūksnes novada pašvaldība piešķir tad, ja ģimenē piedzimuši dvīnīši vai trīnīši, kas reģistrēti Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā.

Dvīnīšu ģimenēm svētku pabalsta apmērs pieaugs no 300 līdz 500 eiro, bet trīnīšu ģimenēm – no 500 eiro līdz 1000 eiro.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.