Foto-LETA/AFP

Anatomikumā izcēlies ugunsgrēks; evakuēti cilvēki 1

Pievieno LA.LV

Piektdien izcēlies ugunsgrēks Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā, kur degšana konstatēta 30 kvadrātmetru platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inga Vetere.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Viņa klāstīja, ka ugunsdzēsēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst.15.09. Ierodoties notikuma vietā Kronvalda bulvārī, VUGD konstatēja, ka cilvēki no ēkas jau evakuēti, taču ugunsdzēsēji tik un tā pārbaudīja telpas. Līdz tam ēkā uzturējušies ap 200 cilvēku.

Pārbaudot visus ēkas stāvus, VUGD telpās konstatēja lielu sadūmojumu, bet kopējā degšanas platība bijusi 30 kvadrātmetri. Liesmas lokalizētas plkst.15:38. Ugunsdzēsēji glābēji pēcpusdienā turpina darbu pie ugunsgrēka likvidēšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ugunsgrēka izcelšanās iemesli nav zināmi, tos skaidros Valsts policija, kas, tāpat kā mediķi, pēcpusdienā ieradušies notikuma vietā, piebilda Vetere.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.