ANO: karadarbībā Ukrainā cietuši divi miljoni bērnu 2

Karadarbības dēļ Ukrainas austrumos ir cietuši kopumā divi miljoni bērnu, paziņojusi ANO Bērnu fonda pārstāve Džovanna Barberisa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ideālā vecuma starpība mīlestībā: cik gadus vecs partneris ir piemērots katrai zodiaka zīmei?
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
“Tā ir milzīga drosme vai neizmērojams stulbums?” Soctīklotāji reaģē uz Siliņas gatavību atkārtoti kandidēt uz premjeres amatu 3
Lasīt citas ziņas

Pēc viņas teiktā, gandrīz pusmiljons bērnu ir bijuši spiesti atstāt savas mājas, pārējie dzīvo ļoti smagos apstākļos.

Ukrainas austrumos daudziem cilvēkiem nav pat paša nepieciešamākā, bērni salst un ir badā, kā arī nesaņem medicīnisko palīdzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas prezidenta pilnvarotais bērnu tiesību jautājumos Pāvels Astahovs apgalvoja, ka visapjomīgāko palīdzību sniedzot Krievija, “kuru Kijevas politiķi turpina apvainot agresijā, aizverot acis paši uz saviem noziegumiem un nesniedzot palīdzību Donbasa un Luhanskas bērniem”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.