Reklāmraksti

Apavu iegāde internetā: 10 ieteikumi, kā nekļūdīties0

Publicitātes foto

Nekas nevar aizstāt iepirkšanās pieredzi fiziskā veikalā, it īpaši, ja runa par apaviem. Bet mūsdienās daudzi novērtē arī iepirkšanos internetā. Tam ir daudz priekšrocību – nav jātērē daudz laika, lai dotos uz veikaliem, interneta veikali ir atvērti visu diennakti, pasūtījumu var noformēt jebkurā sev ērtā laikā, pieejama daudzveidīga izvēle.
Tomēr – runājot par apavu pirkšanu internetā, daudziem rodas šaubas. Turpinājumā apkopoti 10 noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs Jums izvairīties no biežākajām kļūdām, pērkot apavus tiešsaistē.

Pareizais veikals

Vīriešu un sieviešu apavi internetā pieejami daudzveidīgā izvēlē. Tomēr tas nenozīmē, ka Jums vajadzētu pirkt pirmos apavus, kas iepatikušies, nemaz nepārliecinoties par veikala reputāciju.
Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, svarīgi izvēlēties uzticamu interneta veikalu, kas nodrošina ne vien plašu apavu klāstu, bet arī teicamu apkalpošanu un labu preču kvalitāti. Vērtīgi ir arī iepazīties ar citu pircēju atsauksmēm.

Piemēram, vīriešu apavi pieejami 220.lv – tas ir uzticams interneta veikals visai ģimenei. Plaša izvēle un droši pirkumi nodrošinās teicamu iepirkšanās pieredzi.

Preču atgriešanas noteikumi

Pirms veikt pasūtījumu, svarīgi iepazīties ar preču atgriešanas nosacījumiem. Iepērkoties internetā, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības atdot preci atpakaļ pārdevējam 14 dienu laikā. Tomēr visdrošāk ir pārliecināties, ka veikals nav ieviesis kādus specifiskus ierobežojumus.

Attēli

Pirkt apavus tiešsaistē nozīmē, ka lielā mērā jāpaļaujas uz veikala piedāvātajiem attēliem. Izvēlieties vietni, kur attēli ir pietiekami lieli, lai spētu novērtēt detaļas un redzētu apavus no dažādiem rakursiem. Ja attēli ir zemas kvalitātes vai arī apavi nofotogrāfēti tikai vienā rakursā, Jūs riskējat saņemt ne to, ko vēlaties.

Materiāls

Lai arī attēls var palīdzēt izvēlēties, tas neizsaka visu. Ja nevarat apavus novērtēt klātienē un fiziski tiem pieskarties, nespējat gūt precīzu priekšstatu par materiāla kvalitāti. Lai būtu drošs, ka izvēlētie sieviešu vai vīriešu apavi atbilst kvalitātes prasībām, iepazīstieties ar preces aprakstu. Uzmanīgi izlasiet informāciju par izmantotiem materiāliem, un, ja Jums rodas šaubas vai kādi jautājumi, sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.

Krāsa

Svarīgs aspekts ir arī apavu krāsa. Arī te der atcerēties, ka attēls var neatspoguļot precīzu apavu krāsu. Apraksts varētu palīdzēt, tomēr, ja trūkst pārliecības, jautājiet interneta veikala darbiniekiem.

Pareizais izmērs

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, pērkot kurpes tiešsaistē, ir pareiza apavu izmēra izvēle. Tādēļ ir svarīgi izmērīt pēdu un ņemt vērā izmēru norādījumus, ko vajadzētu piedāvāt ikvienam veikalam, kas tirgo apavus internetā.

Lai saprastu pareizo izmēru, rīkojieties šādi: paņemiet tukšu papīra lapu, zīmuli un lineālu, uzvelciet vidēja biezuma zeķīti (vai tādu, kādu plānojat valkāt konkrētajos apavos) un novietojiet kāju uz lapas. Ar zīmuli uzmanīgi uzzīmējiet pēdas kontūru. Izmēriet garumu no papēža līdz pirkstgaliem. Tad izpētiet veikalā pieejamo izmēru tabulu, lai noskaidrotu Jums piemēroto apavu izmēru. Jāņem vērā, ka apavu izmēri dažādiem ražotājiem var atšķirties, tādēļ svarīgi neizlaist šo soli pat tad, ja zināt, kāds ir Jūsu apavu izmērs.

Pievērsiet uzmanību izmēru atšķirībām

Daudzi pircēji ignorē to, ka abas pēdas bieži vien nav viena izmēra. Šeit ir vērtīgs padoms: nomēriet abas pēdas un, nosakot apavu izmēru, ņemiet vērā lielāko mērījumu.

Pārbaudes pasūtījums

Ja iepriekš konkrētajā veikalā neesat pircis apavus, tad pirmais pasūtījums lai ir kā pārbaude – iegādājieties tikai vienus apavus, lai pārbaudītu gan kvalitāti, gan izvēlētā izmēra atbilstību. Kad esat pārliecināts par abiem aspektiem, varat droši veikt atkārtotu pasūtījumu.

Apavu piemērīšana

Tiklīdz esat saņēmis internetā iegādātos apavus, uzreiz tos piemēriet, lai, ja tomēr kaut kas nav kārtībā, varat paspēt tos nosūtīt atpakaļ veikalam.

Izmēģināšana iekštelpās

Vispirms izmēģiniet apavus iekštelpās – lai tos nesabojātu un nepārkāptu preču atgriešanas noteikumus, ja secināsiet, ka apavi neatbilst Jūsu vēlmēm.

Apavi sievietēm internetā pieejami patiešām lielā izvēlē – tas pats attiecas arī uz vīriešu un bērnu apaviem. Ņemiet vērā ieteikumus, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, un izbaudiet interneta veikalu sniegtās priekšrocības!

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Biežākie iemesli, kas izraisa ceļu satiksmes negadījumus
4 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kāpēc lietoti velosipēdi ir labākā izvēle?
Nedēļa
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Ceļu satiksmes noteikumi, kas jāzina katram velosipēdistam
20. Maijs, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
10 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
5 stundas