Foto – LETA

Apkures tēriņi Rīgā šosezon kāps par 20% 0

Pievieno LA.LV

Rīgā un Tallinā apkures cenas šoruden augs par 20% salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu, šodien Baltijas mājsaimniecību apskata prezentācijā prognozēja “SEB bankas” sociālekonomikas eksperts Edmunds Rudzītis.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Savukārt Lietuvas galvaspilsētā Viļņā apkures cenas augs vidēji par 9%.

Apkures rēķini šajā sezonā būs lielāki nekā pērn, brīdināja eksperts, atzīmējot, ka apkures patēriņš ir atkarīgs arī no gaisa temperatūras. Rudzītis lēsa, ka decembrī apkures rēķini Rīgā var būt par 40-50% augstāki nekā pērn gada pēdējā mēnesī.

CITI ŠOBRĪD LASA

“SEB bankas” sociālekonomikas eksperts piebilda, ka pērn galvenais inflācijas dzinējspēks bija pārtikas cenu kāpums, kamēr šogad – enerģijas cenu pieaugums.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.