Foto – Anda Krauze

Apnika, ka ķēza automašīnas: vīrietis Liepājā no jumta šauj kaijas 5

Pievieno LA.LV

Aizvadītajās brīvdienās kāds vīrietis Liepājā uz mājas jumta ar pneimatisko ieroci šāvis pa kaijām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

13.maijā ap plkst.20.30 policijā saņemta informācija par to, ka Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šaujot pa kaijām. Vīrietis paskaidrojumā policijai klāstījis, ka gan viņam, gan arī apkārtējiem esot apnicis, ka kaijas atstāj izkārnījumus uz vairākām automašīnām. Šī iemesla dēļ viņš nolēmis izšaut gaisā ar pneimatisko ieroci, lai kaijas aizbaidītu.

Policisti no vīrieša ir paņēmuši pneimatisko ieroci un lems par lietas materiāla tālāku virzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija aicina iedzīvotājus informēt par gadījumiem, kad kāds pilsētā šauj ar ieročiem. Lai gan mazas enerģijas pneimatiskos ieročus ir tiesības iegādāties personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumu tos atļauts izmantot treniņos un sporta sacensībās un norobežotās vietās, kurās ierīkoti šāviņu uztvērēji, mērķi un šaušanas līnijas. Izmantojot ieročus, ir jāievēro drošības prasības lai novērstu kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem, mantai videi, kā arī neapdraudētu sabiedrisko drošību un neradītu sabiedriskās kārtības traucējumus, skaidroja policijas pārstāve.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.