Foto: LETA/AFP

Apsargi Francijā streiko: slēgts Eifeļa tornis 0

Apsargu streika dēļ piektdien, 13.aprīlī,  Parīzē slēgts Eifeļa tornis, paziņojušas arodbiedrības un uzņēmums, kas apsaimnieko torni.

Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
RAKSTA REDAKTORS
“Man alga ir 780 eiro pirms nodokļiem, kā lai samaksā komunālos?” Bērnudārza auklīte nesaprot, kā izdzīvot Latvijā
TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 94
Lasīt citas ziņas

Apsargi protestēja pret trīs savu kolēģu atcelšanu no amatiem pēc tam, kad viņi bija sūdzējušies par jauno darba grafiku, kura dēļ samazinātos viņu ienākumi.

Eifeļa torni pagājušajā gadā apmeklēja vairāk nekā seši miljoni cilvēku, kas padara to par vienu no populārākajām tūristu apskates vietām pasaulē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tornī strādā aptuveni 300 darbinieki, kuri pēdējos gados vairākkārt streikojuši dažādu jautājumu dēļ, sākot no torņa apkopes darbiem un beidzot ar kabatzagļu problēmu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.