Foto: AFP/Scanpix/LETA

Apšaudē vagonu parkā Kalifornijā nogalināti astoņi cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Papildināts plkst.00.30.

Apšaudē vagonu parkā ASV Kalifornijas štatā trešdien nogalināti astoņi cilvēki, paziņojusi policija.

Veselam
Tās var ēst pat naktī! 9 veselīgas uzkodas, kas nenodarīs gandrīz nekādu ļaunumu jūsu figūrai
Krimināls
Vakar Krāslavā bijuši divi mēģinājumi nozagt bērnus – vīrietis gaiši pelēkā auto dzinies pakaļ meitenēm 77
Kokteilis
Trijām zodiaka zīmēm šodien īpaši jāuzmanās, lai nesabojātu attiecības ar citiem
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd es varu jums apstiprināt, ka ir astoņi upuri, kuri pasludināti par mirušiem. Un ir viens aizdomās turamais, kurš pasludināts par mirušu,” paziņoja Santaklāras apgabala šerifa preses pārstāvis, piebilstot, ka upuru skaits var vēl pieaugt.

Apšaudē ir arī vairāki ievainotie.

Apšaude notika agri no rīta Santaklāras Ielejas Transporta pārvaldes vagonu parkā Sanhosē. Bojāgājušo vidū ir direkcijas darbinieki. Arī šāvējs strādāja šajā transporta pārvaldē vismaz no 2012.gada, atklāja policija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Santaklāras apgabala šerifs Lorija Smita preses konferencē paziņoja, ka apšaudē aizdomās turamais izdarījis pašnāvību, kad notikuma vietā ieradās policija.

Šāvējs tika identificēts kā 57 gadus vecais Sems Kasidijs. Izmeklētājiem vēl nav zināmi viņa motīvi.

Amatpersonas izmeklē arī ugunsgrēku, kas īsi pirms apšaudes izcēlās divstāvu namā, kas piederēja Kasidijam. Šajā ugunsgrēkā aizdegās arī kaimiņu nams.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.